Chalupa Školka Sedloňov

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám  možnost celoročního ubytování v horské chalupě v malebném prostředí chráněné krajinné oblasti Orlických hor. Celková kapacita 28 lůžek, s možností přistýlek. Chalupa se nachází v centru horské obce Sedloňov – přímo naproti lyžařskému areálu. Ubytování je vhodné pro skupiny přátel, rekreaci rodin s dětmi, firemní akce, klubová setkání, individuální pobyty, sportovní pobyty a fotbalová soustředění. Je obzvlášť vhodné pro pobyt s dětmi, jelikož objekt včetně rozsáhlého pozemku, oploceného ze všech stran, neleží bezprostředně u hlavní silnice.

Pokoje:

K dispozici je celkem 7 pokojů (5x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový s vlastním kuchyňským koutem a 1x tříl-ůžkový). Pokoje jsou zcela nově zrekonstruované, vybavené kompletními lůžkovinami, novým nábytkem, lůžky z masivu s kvalitními matracemi, podlahy kryty novým kobercem. Pro rodiny s malými dětmi je možnost zapůjčit dětskou postýlku. Po domluvě je možnost zajistit přistýlky.

Sociální zázemí:

Samostatná koupelna pro ženy a děti, vybavená přebalovacím pultem, koupací vaničkou, nízkými umy-vadly, dvěma WC a sprchovými kouty. Možnost zapůj-čení pračky, žehličky. Samostatná pánská koupelna – zcela nově moderně vybudovaná (2 sprchové kouty, 2 WC, pisoár, umyvadla).
 
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI