Chalupa Školka Sedloňov

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám  možnost celoročního ubytování v horské chalupě v malebném prostředí chráněné krajinné oblasti Orlických hor. Celková kapacita 28 lůžek, s možností přistýlek. Chalupa se nachází v centru horské obce Sedloňov – přímo naproti lyžařskému areálu. Ubytování je vhodné pro skupiny přátel, rekreaci rodin s dětmi, firemní akce, klubová setkání, individuální pobyty, sportovní pobyty a fotbalová soustředění. Je obzvlášť vhodné pro pobyt s dětmi, jelikož objekt včetně rozsáhlého pozemku, oploceného ze všech stran, neleží bezprostředně u hlavní silnice.

Pokoje:

K dispozici je celkem 7 pokojů (5x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový s vlastním kuchyňským koutem a 1x tříl-ůžkový). Pokoje jsou zcela nově zrekonstruované, vybavené kompletními lůžkovinami, novým nábytkem, lůžky z masivu s kvalitními matracemi, podlahy kryty novým kobercem. Pro rodiny s malými dětmi je možnost zapůjčit dětskou postýlku. Po domluvě je možnost zajistit přistýlky.

Sociální zázemí:

Samostatná koupelna pro ženy a děti, vybavená přebalovacím pultem, koupací vaničkou, nízkými umy-vadly, dvěma WC a sprchovými kouty. Možnost zapůj-čení pračky, žehličky. Samostatná pánská koupelna – zcela nově moderně vybudovaná (2 sprchové kouty, 2 WC, pisoár, umyvadla).
 
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI