Chalupa U Zvoníčků

 

 

Informace

Popis

Chalupa U Zvoníčků čp. 46 je určena pro individuální rekreaci, větší rodinu či více rodin. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové, k dispozici je apartmán 2+2 lůžka. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Celková kapacita je 13 lůžek. Objekt je vhodný i pro teambuildingové, vzdělávací akce. Ve dvoře je vlastní parkoviště, pro cyklisty jsme připravili uzamykatelnou kolárnu. V přilehlé velké zahradě se můžete Vy i Vaše děti náležitě vydovádět. K dispozici jsou venkovní hry jako petangue či kriket. Připravili jsme pro vás hřiště na nohejbal, tenis, volejbal a ostatní míčové hry. Zahrát si můžete ping-pong, k dispozici je kulečníkový stůl. A prohřát své tělo či uvolnit svaly můžete také v infrasauně. Po krásném dni je možné strávit i krásný večer v příjemném posezení malého vinného sklípku, kde vám nabídneme některé druhy vín vybraných značek.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI