Chalupa U Zvoníčků

 

Informace

Popis

Chalupa U Zvoníčků čp. 46 je určena pro individuální rekreaci, větší rodinu či více rodin. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové, k dispozici je apartmán 2+2 lůžka. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Celková kapacita je 13 lůžek. Objekt je vhodný i pro teambuildingové, vzdělávací akce. Ve dvoře je vlastní parkoviště, pro cyklisty jsme připravili uzamykatelnou kolárnu. V přilehlé velké zahradě se můžete Vy i Vaše děti náležitě vydovádět. K dispozici jsou venkovní hry jako petangue či kriket. Připravili jsme pro vás hřiště na nohejbal, tenis, volejbal a ostatní míčové hry. Zahrát si můžete ping-pong, k dispozici je kulečníkový stůl. A prohřát své tělo či uvolnit svaly můžete také v infrasauně. Po krásném dni je možné strávit i krásný večer v příjemném posezení malého vinného sklípku, kde vám nabídneme některé druhy vín vybraných značek.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI