Chalupa Zliv Český ráj

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! U nás najdete prostor pro lenošení, ale i aktivní odpočinek! Sportovcům je k dispozici bazén, antukový tenisový kurt, fotbalové branky a sportovní vybavení. Milovníky historie a přírody jistě osloví blízkost Českého ráje s jeho hrady a zámky. Pro lenochy a romantiky je k dispozici venkovní posezení s grilem, kapří rybníček a také vnitřní krb. Pro rodiny s dětmi nabízíme zázemí v podobě dětských postelí, nočníků, venkovního pískoviště, houpaček a hraček. Nabízíme ubytovací prostory, které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročnější klientele. V kuchyni najdete rychlovarnou konvici, MW troubu, plynový sporák s troubou a samozřejmě i myčku. V koupelně je k dispozici pračka, dále také žehlící prkno a žehlička.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI