Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupy pod Liščím kopcem -Dolní Branná Vrchlabí

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupy pod Liščím kopcem - komfortní ubytování s wellness v Krkonoších

Chalupy pod Liščím Kopcem nabízí ubytování v soukromých chalupách a mobilních domcích. Letošní novinkou je pobyt v glampingovém stanu. Areál s ubytováním leží na klidném místě, v krásném prostředí krkonošské přírody, nedaleko města Vrchlabí a Špindlerova Mlýna. Moderní ubytování a vyjímečná poloha nabízí ideální podmínky pro strávení aktivní dovolené po celý rok. Klid horské samoty, venkovní terasy s grilem, bazén, parkování přímo v areálu a nově wellness s horkým sudem a saunou privátně u každé chalupy! Pobyt u nás si užijí nejen rodiny s dětmi, ale i větší parta přátel.

Je ideálním místem pro Váš odpočinek i skvělým výchozím bodem Vaší aktivní dovolené. K osvěžení je nově v areálu k dispozici bazén.

 

Komfortní chalupa pro 10 osob s privátním wellness

Nově postavená a kompletně vybavená chalupa je určena komfortně pro 10 osob. 6 x pevné lůžko + 4 x přistýlka. V přízemí je velká kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a kuchyňské vybavení) jídelní kout, krbová kamna, koupelna s vanou, TV.

V prvním patře jsou tři ložnice a menší koupelna. Velká venkovní terasa s grilem. Sauna, horká vířivá vana . Parkování přímo u chalupy zdarma

 

Ubytování

 • K dispozici plně vybavená kuchyň (lednice, sklokeramická deska, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, trouba nádobí), LED TV s digitálním příjmem, 1x rozkládací pohovka v přízemí, jídelní stůl, koupelna s vanou a sprchový kout a pračka. V obývacím pokoj je krb (dřevo je součástí)

 

Chalupa pro 8 osob s privátním wellness

Vila je určena komfortně pro 8 osob, ale je možné se ubytovat i v 10ti lidech. Je kompletně vybavená.V přízemí se nachází kuchyňská linka ( lednice, varná deska, mikrovlná trouba), obývací pokoj s TV, jídelní kout, koupelna s vanou. V prvním patře jsou dvě ložnice a WC . Venkovní terasa je součástí. Parkování je přímo u vilky. 4 přistýlky jsou k dispozici.

 

Ubytování 

 • V přízemí se nachází kuchyňka a obývací pokoj v prvním patře jsou dva pokoje a WC. V 1. pokoji je manželská postel + dvě přistýlky a v 2. pokoji je manželská postel a dvě přistýlky. Plně vybavená kuchyň (lednice, sklokeramická deska, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí) LED TV s digitálním příjmem, jídelní stůl.

 

Mobilní dům (2+2) s privátním wellness

Mobilní dům: dřevostavby jsou určeny komfortně pro 4 osoby. Dispozice 2+kk, 30m2, ložnice s dvoupostelí a šatní skříňí, sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem, obývací pokoj, moderní a plně vybavená kuchyňská linka. Wellness, venkovní terasa s posezením včetně grilu je součástí.

 

Ubytování

 • Dva mobilní domy jsou určeny komfortně pro 4 osoby. Dispozice 2kk 30m2,  ložnice s manželskou postelí a šatní skříní, sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem, obývací pokoj, moderní a plně vybavená kuchyňská linka , vlastní sociální zařízení (lednice, sklokeramická deska, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí) LED TV s digitálním příjmem, 1x rozkládací pohovka, jídelní stůl

 

Glamping Liška -  Glampingový stan

Luxusní ubytování v plně vybaveném geodetickém stanu. Designová kopule s veškerým komfortem. Stan nabízí kompletně vybavený interiér včetně kuchyně, sprchy i WC. Postel a přistýlka až pro 4 osoby

 

Ubytování

 • Cena zahrnuje celý objekt vč. energií, wellness a welcome drink.
 • Objekt je dimenzován pro 2 dospělé a 2 děti.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Dovolená  v krkonošské přírodě

Tato výjimečná poloha na hranici Krkonošského národního parku nabízí také mnoho příležitostí pro výlety na kolech (možnost zapůjčení kola nebo elektrokola ), pěší výlety, rybolov, lukostřelbu, lyžování a výuku lyžování (zajistíme zapůjčení lyží i jejich servis + lyžařskou školu)

Běžecké tratě, které začínají přímo na hranici našeho areálu jsou krásně projeté a udržované a mnoho dalšího.

 

 


Kam na výlet 

Krkonoše mají mnohá nej a my jsme pro vás vytipovali některá z nich. Patří mezi ně rozhledny, muzea a galerie, přírodní zajímavosti, technické a historické památky, a také polské Krkonoše. Vyberte si místo v Krkonošském národním parku, které se stane vaší srdeční záležitostí.

 

 • Rozhledna Žalý (3 km)
 • Biofarma Hucul s možností vyjížděk na Huculských koňích (Janova Hora) (6 km pěšky, 15 km autem)
 • Sportovní areál Horní Mísečky (10 km pěšky, 20 km autem)
 • Labská přehrada, Špindlerův Mlýn (7, 10 km pěšky, 17, 20 km autem)
 • Ski areál Bubákov, Herlíkovice (4 km pěšky, 10 km autem)
 • Ski areál Aldrov / Vítkovice (6 km pěšky, 10 km autem)

 

 • Vrchlabský zámek s rozlehlým zámeckým parkem a rybníkem, ve kterém se malebný zámek krásně zrcadlí, je bezesporu dominantou města.

 

Vrchlabí

Krkonošské muzeum v budově bývalého augustiniánského kláštera ve Vrchlabí bylo založeno roku 1883 jako Riesengebirgsmuseum rakouským Krkonošským spolkem, aby probádalo přírodu, dějiny i člověka Krkonoš a shromažďovalo sbírky toto dokládající. Od roku 1966 je

zřizováno Správou KRNAP.

 

Vrchlabí

Soubor čtyř štítových domů patří mezi nejstarší lidové stavby v Krkonoších a je vzácným pozůstatkem původní městské zástavby. Dřevěných domů s podloubím tu původně stálo pět. Při opravě domu čp. 222 byla objevena deska z borového dřeva s letopočtem 1623. Tři z nich byly rekonstruovány v letech 1976-1980 Správou Krkonošského národního parku. 

 

Benecko

Vrchol kopce Přední Žalý (1019 m n. m.) mezi Beneckem a Vrchlabím patřil od počátku 19. století k oblíbenému turistickému cíli kvůli krásnému výhledu na Krkonoše. 

 

Prameny Labe

Špindlerův Mlýn 

Na jednom z hřebenů pohoří Krkonoše na Labské louce se nachází symbolický pramen Labe, který je někdy také nazýván Labská studánka.

 

Sněžka

Pec pod Sněžkou 

Nejvyšší horou České republiky je Sněžka, která měří 1602 metrů nad mořem. 

 

Bozkovské dolomitové jeskyně.

Bozkov

Nedaleko městečka Bozkov u Semil se nacházejí Bozkovské dolomitové jeskyně. Jedná se o unikátní jeskyně, které vznikly ve vápenitých a křemitých dolomitech. Labyrint chodeb s dómy má ojediněle utvořené stěny a stropy s žebrovitou a síťovou strukturou. Návštěvníci těchto jeskyní zde budou obdivovat překrásnou zajímavě zbarvenou krápníkovou výzdobu neuvěřitelných tvarů. 

 

Polské jezero Bukówka

Polsko 

Bylo vybudováno na řece Bóbr jako ochrana před velkou vodou pro města Lubawka a Kamienna Góra. Jezero zároveň slouží jako zásobárna velmi kvalitní pitné vody. Vodní plocha jezera Bukówka má téměř dvě stě hektarů. Vzhledem k tomu, že leží v nadmořské výšce více než 500 metrů, je zde chladnější podnebí a led a sníh vydrží někdy i sto deset dní v roce. Díky tomu je oblast okolo jezera Bukówka oblíbeným střediskem zimních sportů.

 

Rýchory

Rýchory leží v Krkonošském národním parku na horském hřebeni nad městem Žacléř. Vede tudy naučná stezka, která pomocí informačních tabulek na deseti zastávkách seznamuje návštěvníky s nejzajímavějšími částmi rezervace. Délka naučné stezky je 6 kilometrů a je možné ji absolvovat v měsících od května do října. V zimním období je z bezpečnostních důvodů uzavřena. V Rýchorech roste především bukový les a je zde mnoho druhů chráněných rostlin, které se vyskytují pouze v horských oblastech. Z vrcholů Mravenečník, Dvorský vrch a Červený vrch jsou překrásné výhledy na okolní krajinu.

 

Jak je to k nám daleko 

 • Praha – 120 km
 • Brno – 250 km
 • Hradec Králové – 80 km
 • Liberec – 75 km
 • Špindlerův Mlýn – 20 km
 • Harrachov – 35 km
 • Vrchlabí – 10 km
 • Jilemnice - 10 km

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI