Chata ALMA, s.r.o.

 

Informace

Popis

Horská chata ALMA se nachází vysoko v Orlických horách na jedinečném místě, kde zapomenete na starosti lidí dole v údolí. Originální horská chata, chcete-li chalupa, s velkou kapacitou 38 lůžek na 8mi pokojích a 12 přistýlek v 2 podkrovích, celkem až 50 osob. Objekt nabízí prostornou klubovnu (cvičební sál či duchocvičnu) s krbem, velkou útulnou jídelnu s opravdovými kachláky, zařízení v chalupářském stylu, profesionálně vybavenou kuchyň. Výborné sportovní a podpůrné zázemí. Přímo u chaty je víceúčelový kurt. Navazuje dětské hřiště a pak už jen volné horské louky stoupající k lesům na hřebenu hor. Nejlepší ski centrum v Orlických horách je v pěším dosahu nebo rychleji ski-busem. Zimní i letní značená turistická stezka (modrá) kříží parkoviště před chalupou. Pokoje mají charakter turistické ubytovny, jsou skromněji vybaveny a osazeny dvojpatrovými postelemi. Avšak díky rozsáhlým a lépe vybavených společným prostorám v přízemí pokoje slouží hlavně v přespání.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lyžování

Ski centrum Říčky, 740 - 992 m.n.m., je největší lyžařské středisko v Orlických horách. Od sezóny 2007 se může pochlubit novou moderní 4-sedačkovou lanovkou. Tři sjezdovky v délce 1,1 až 1,5km (černá, červená, modrá) nabízí opravdu pěkné svezení.

Nově vybudované zázemí v podobě moderní restaurace, několika barů, ski-servisu, úschovny a ski-školky dále zpříjemňuje již tak skvělé lyžování v Říčkách!

Sjezdové lyžování

Celý lyžařský areál na vrchu Zakletý je krásně vidět z chaty ALMA, vzdušnou čarou cca 1 km. Z chaty ALMA do ski centra se dostanete autem, pěšky nebo doporučujeme využít Ski-bus 2011 (zastávka Perla). Anebo se lze domluvit s řidičem Ski-busu, který větší skupiny rád odveze a přiveze až přede dveře chaty ALMA!
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI