Chata Bludička

 

Informace

Popis

Chata Bludička nabízí celoroční pronájem přízemního apartmánu v Deštném v Orlických horách. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Orlických horách. Klidné prostředí a ubytování s plným komfortem zařízeného apartmánu je zárukou pohodlně strávené dovolené. K vybavení patří také terasa s posezením a ohništěm, dětskou prolézačkou, sklep, který v létě slouží jako kolárna a v zimě jako lyžárna. Apartmán se nachází v přízemí rekreační chaty Bludička v klidném prostředí na okraji obce Deštné v Orlických horách na východním svahu kopce Špičák. Vzdálenost do centra obce je pouhých 500 m. Klidné místo je ideální pro rodiny s dětmi, které mohou v létě i v zimě bezpečně a neomezeně dovádět v okolí chaty. V létě je tu zásoba lesních jahod a borůvek, jen pár kroků od dveří. K vybavení apartmánu patří také terasa s posezením a ohništěm, pro uložení kol nebo lyží je k dispozici prostorný sklep. Kapacita apartmánu je 6 lůžek ve 3 dvoulůžkových pokojích + 1 přistýlka.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI