Chata Bludička

 

 

 

Informace

Popis

Chata Bludička nabízí celoroční pronájem přízemního apartmánu v Deštném v Orlických horách. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Orlických horách. Klidné prostředí a ubytování s plným komfortem zařízeného apartmánu je zárukou pohodlně strávené dovolené. K vybavení patří také terasa s posezením a ohništěm, dětskou prolézačkou, sklep, který v létě slouží jako kolárna a v zimě jako lyžárna. Apartmán se nachází v přízemí rekreační chaty Bludička v klidném prostředí na okraji obce Deštné v Orlických horách na východním svahu kopce Špičák. Vzdálenost do centra obce je pouhých 500 m. Klidné místo je ideální pro rodiny s dětmi, které mohou v létě i v zimě bezpečně a neomezeně dovádět v okolí chaty. V létě je tu zásoba lesních jahod a borůvek, jen pár kroků od dveří. K vybavení apartmánu patří také terasa s posezením a ohništěm, pro uložení kol nebo lyží je k dispozici prostorný sklep. Kapacita apartmánu je 6 lůžek ve 3 dvoulůžkových pokojích + 1 přistýlka.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI