Chata Brodský

 

 

 

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v chatě umístěné v klidné oblasti nedaleko autokempu, asi 70m od břehu rybníka Brodský v Červeném Kostelci. Součástí chaty je i pozemek s ohništěm a venkovním posezením. K dispozici je vybavená kuchyňka (el.vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), obývací pokoj s BTV - DVD, 2 ložnice (8 lůžek + možnost 2x přistýlky), koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení na tuhá paliva. Domácí zvíře po dohodě. Volný čas můžete trávit u táboráku, sportem na třech hřištích, která jsou přímo u chaty. Děti naleznou širokou škálu vyžití v areálu autokempu, kde jsou pískoviště, opičí lanové dráhy, houpačky, půjčovna lodí.... Stravování je vlastní. Chata má po rekonstrukci zcela nový interiér,je vyzděná a zateplená, díky čemuž je v horkých dnech uvnitř příjemný chládek a v chladnějším období se dobře vyhřeje a udrží teplo.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI