Chata Dias

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pronájem celé chalupy - levné a pěkné ubytování pro rodiny s dětmi na horách, na chalupě (v nadmořské výšce 805 m), kde se natáčel film "Jak vytrhnout velrybě stoličku"! Dovolená pro skupiny lyžařů, turistů v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně v údolí Svatý Petr. V zimě u vleku pod sjezdovkou Stoh v blízkosti Skiareálu Špindlerův Mlýn. Kapacita chaty je 19 lůžek + 3 přistýlky. Velká společenská místnost pro 20 lidí u stolu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI