Chata Eva - Deštné

 

Informace

Popis

Chata Eva se nachází v klidném centru Orlických hor, které byly v roce 1969 vyhlášeny chráněnou krajinnou oblastí. Chata je 600 m od centra obce i čtyř uměle zasněžovaných sjezdovek v údolí potoka Bělá. Ubytovací kapacita: 41 lůžek. Lůžka: 4x 2 lůžkové, 2x 3 lůžkové, 3x 4 lůžkové, 3x 5 lůžkové pokoje. Sociální zařízení: společné na patře. Stravování: snídaně / polopenze / plná penze (domácí kuchyně!). Pokoje jsou standardně vybaveny. Sociální zařízení je přímo na patře (WC, umyvadlo, sprchový kout). Součástí chaty je stylová restaurace s TV, videem, rádiem s možností celodenní stravy. V prvním patře se nachází společenská místnost se stolním tenisem a možnosti posezení. Před objektem možnost posezení u venkovního ohniště, grilování, rožnění. U chaty je dále hřiště na tenis, volejbal, košíkovou, zakrytý osmimetrový bazén, pískoviště a cca 300 m stráň pro začátečníky lyžování. Možnost parkování přímo před objektem. Ideální místo pro školení mimo ruch města, sportovní soustředění, větší i menší skupinové akce atd.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní aktivity:

Přímo u chaty se nachází lyžařský vlek (200 m dlouhý). V zimě je na Deštné turistů nejvíce. Upravené lyžařské vleky jsou na svazích pro závodní i rekreační lyžování. K dispozici je zde 10 lyžařských vleků v celkové délce 6,5 km. Z toho je 3 km s umělým zasněžováním. Na vlecích je odbavení turnikety, občerstvení a parkoviště zdarma. U sjezdovek funguje půjčovna a servis lyží. Pro děti od 3 let do 12-ti let je zde lyžařská škola, která zábavnou formou učí základy lyžování. Výuka je individuální, soukromá a nebo skupinová. V nejbližším okolí obce je ráj pro běžkaře, několik desítek kilometrů běžeckých tratí je neustále udržováno. V blízkém okolí (cca do 10 km) jsou další známá střediska - Říčky v O.h. nebo Zielenec (PL). V okolí najdete i další možnosti vyžití - krytý bazén (Deštné, Rychnov n.Kn., Dobruška, popř. lázně Kudowa Zdroj,. vše do 25 km), bowling (Deštné), koně (Deštné), sauna (Deštné, Dobruška, Rychnov n.K.).

Letní aktivity:

V letním období se nabízí možnost cykloturistiky, jsou zde velice dobře značené cyklotrasy. Nabízí se také mnoho možností tzv. outdoorových aktivit - lanový park, terénní tříkolky nebo koloběžky, brusle, horolezecká stěna atd. Dále je v obci krytý bazén se saunou, tenisové kurty, půjčovna horských kol či motorových čtyřkolek, turistická jízdárna ADAM – vyjížďky na koních, hypoterapie, možnost návštěvy muzea zimních sportů a řemesel.

Naše aktivity:

Ideální místo pro školení mimo ruch města, sportovní soustředění, větší i menší skupinové akce atd. apod. Narazíme Vám soudek piva, ugrilujeme cokoliv dle přání počínaje kuřetem, přes lososa až po selátko... K dispozici je kurt na tenis, volejbal či nohejbal, bazén, pískoviště pro děti, houpačky, vše v malebném prostředí přímo u chaty. Pořádáme volejbalové i nohejbalové turnaje a je zde prostor pro další sportovní vyžití dle Vaší chuti a fantazie. Vše je otevřené a záleží jen na Vašem přání...

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI