Chata Jitřenka

 

Informace

Popis

Chatu Jitřenka naleznete na jihozápadním svahu údolí říčky Zdobnice v nadmořské výšce 660 m u silnice vedoucí ze Zdobnice do Říček. Chata poskytuje ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích v celkovém počtu 32 lůžek s přistýlkami. Možnost zapůjčení dětské postýlky. V každém pokoji je umyvadlo se studenou a teplou vodou. Pokoje jsou vytápěny elektrickými přímotopnými kamny. Sprchy a WC jsou společné na chodbě. K dispozici je infrasauna se čtyřmi místy a sprchou, tedy pro celou rodinu. Ubytování se psem je možné, ale jen s malými plemeny. Všechny vnitřní prostory chaty Jitřenka jsou nekuřácké. Připojení WiFi. Ubytovaní hosté se mohou stravovat v restauraci v přízemí chaty formou polopenze, plné penze či jen ubytování se snídaní. Pro ubytované hosty i návštěvníky je k dispozici v přízemí chaty restaurace s 50 místy a dětským koutkem. Lze využít i společenskou místnost s krbem nebo v letním období krytou prosklenou terasu. Připojení WiFi zdarma. Ve vinárně, umístěné ve sklepení chaty lze pořádat soukromé akce – taneční večery, školní srazy, menší svatby a rodinné oslavy cca do 30 osob. Všechny prostory restaurace jsou nekuřácké.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI