Chata Jitřenka

 

 

 

Informace

Popis

Chatu Jitřenka naleznete na jihozápadním svahu údolí říčky Zdobnice v nadmořské výšce 660 m u silnice vedoucí ze Zdobnice do Říček. Chata poskytuje ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích v celkovém počtu 32 lůžek s přistýlkami. Možnost zapůjčení dětské postýlky. V každém pokoji je umyvadlo se studenou a teplou vodou. Pokoje jsou vytápěny elektrickými přímotopnými kamny. Sprchy a WC jsou společné na chodbě. K dispozici je infrasauna se čtyřmi místy a sprchou, tedy pro celou rodinu. Ubytování se psem je možné, ale jen s malými plemeny. Všechny vnitřní prostory chaty Jitřenka jsou nekuřácké. Připojení WiFi. Ubytovaní hosté se mohou stravovat v restauraci v přízemí chaty formou polopenze, plné penze či jen ubytování se snídaní. Pro ubytované hosty i návštěvníky je k dispozici v přízemí chaty restaurace s 50 místy a dětským koutkem. Lze využít i společenskou místnost s krbem nebo v letním období krytou prosklenou terasu. Připojení WiFi zdarma. Ve vinárně, umístěné ve sklepení chaty lze pořádat soukromé akce – taneční večery, školní srazy, menší svatby a rodinné oslavy cca do 30 osob. Všechny prostory restaurace jsou nekuřácké.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI