Chata Kačenka

 

 

 

Informace

Popis

Chata Kačenka se nachází vedle hotelu Šerlišský mlýn v Deštném v lokalitě námi nazvané Český ledovec. Chata Kačenka vám poskytne romantické ubytování v horské chatě v Deštném přímo na sjezdovce lyžařského vleku Šerlišský mlýn Tendr Ski. Chata Kačenka je vhodná k ubytování jak lyžařských kurzů, tak i pro rodiny s dětmi. Celková kapacita je 44 lůžek v celkem 10ti pokojích. Pokoje chaty Kačenka jsou vybaveny umyvadlem s teplou vodou, toalety a sprchy jsou umístěny na patře. Stravování je možné přímo v budově chaty, a to formou polopenze, nebo plné penze. Samozřejmostí vybavení chaty Kačenka je společenská místnost s televizí. Nabízíme vám letní jízdy na horských tříkolkách, kárách na lyžařském vleku a sjezdovce Šerlišký mlýn v Deštném!

 

Lyžování v Orlických horách

Skiareál Šerlišký mlýn je připraven poskytnout vám perfektní zážitek z lyžování na široké bezproblémové sjezdovce skvělé na výuku jak lyžování, tak snowboardingu. Výhled od horní stanice na hřebeny Orlických hor a přírodní sníh vás zvou do Deštného v Orl. horách.

Od 18.1. 2014 Vám nabízíme lyžařské kurzy pro předškolní a školní děti, pořádané na sjezdovce Šerlišský mlýn.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI