Chata Kačenka

 

Informace

Popis

Chata Kačenka se nachází vedle hotelu Šerlišský mlýn v Deštném v lokalitě námi nazvané Český ledovec. Chata Kačenka vám poskytne romantické ubytování v horské chatě v Deštném přímo na sjezdovce lyžařského vleku Šerlišský mlýn Tendr Ski. Chata Kačenka je vhodná k ubytování jak lyžařských kurzů, tak i pro rodiny s dětmi. Celková kapacita je 44 lůžek v celkem 10ti pokojích. Pokoje chaty Kačenka jsou vybaveny umyvadlem s teplou vodou, toalety a sprchy jsou umístěny na patře. Stravování je možné přímo v budově chaty, a to formou polopenze, nebo plné penze. Samozřejmostí vybavení chaty Kačenka je společenská místnost s televizí. Nabízíme vám letní jízdy na horských tříkolkách, kárách na lyžařském vleku a sjezdovce Šerlišký mlýn v Deštném!

 

Lyžování v Orlických horách

Skiareál Šerlišký mlýn je připraven poskytnout vám perfektní zážitek z lyžování na široké bezproblémové sjezdovce skvělé na výuku jak lyžování, tak snowboardingu. Výhled od horní stanice na hřebeny Orlických hor a přírodní sníh vás zvou do Deštného v Orl. horách.

Od 18.1. 2014 Vám nabízíme lyžařské kurzy pro předškolní a školní děti, pořádané na sjezdovce Šerlišský mlýn.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI