Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Kiosek U Staré lanovky - Janské Lázně

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Jánské Lázně U Lanovky

Chata Kiosek U Staré Lanovky se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji, 14 km od Karpacz, a nabízí dětské hřiště a přístup na lyžích. Bed and breakfast má terasu a lyžařskou školu a hosté si mohou vychutnat jídlo v restauraci. Čeká tu na Vás posezení ve stylové krkonošské restauraci až pro 70 hostů. Obzvláště za nevlídného počasí oceníte v naší krčmě kachlová kamna, u nichž si na hambálkách můžete usušit a nahřát promoklé svršky. Pro příznivce horského wellness denně ohříváme vodu ve venkovním dubovém sudu, do kterého se vejde až osm nejen sportem znavených lyžařů. Nemáte s sebou ručník nebo župan? Nevadí, vše je k zapůjčení v převlékárně s kamny a sprchou. Nabízíme pěti až šestilůžkové s vlastním sociálním zařízením ( WC + sprcha ), bez TV – v pensionu je možnost zapůjčení. Nově zrekonstruovaný pension s kapacitou až 18 lůžek (tři pokoje).

Během relaxace v horké vodě, po níž se hned můžete ochladit v závějích sněhu, vám rádi přímo k sudu přineseme cokoliv z nápojového lístku, od limonády přes pivo až po sekt.

K dispozici je prodej skipasů, lyžárna a půjčovna lyžařského vybavení. Špindlerův Mlýn je 13 km daleko a Szklarska Poręba je vzdálená 25 km.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI