Chata Kristýna a Lenka

 

Informace

Popis

Rekreační zařízení se nachází v klidné části Deštné v Orl. horách, místní části Jedlová. Jedná se o dva objekty s celkovou kapacitou cca 90 lůžek. Chata Kristýna je hlavním objektem, kde je kuchyň a kde se stravují rekreanti z obou objektů, tj. i z chaty Lenka, která je ve vzdálenosti asi 70m od Kristýny. Obě chaty jsou vhodné pro ubytování zejména dětí na školách v přírodě, lyžařských kurzech a letních táborech různého zaměření. V areálu chaty Kristýna jsou hřiště vhodná k míčovým hrám (fotbálek, floorbal, volejbal a další). Je zde možnost grilování i využití udírny a otevřeného ohniště. U chaty Lenka je venkovní kruhový bazén o průměru 6m a také otevřené ohniště. Ubytování v obou chatách je na dvou až pětilůžkových pokojích, sociální zařízení jsou společná, v obou chatách jsou velké společenské místnosti vhodné ke společenským hrám při nepřízni počasí, či k vyučování na školách v přírodě. V zimní sezóně je v areálu chat lyžařský vlek na svahu 420m dlouhém, který je také uměle zasněžován, a 150m dlouhý vlek s nízkým vedením lana na svahu vhodném např. k rozřazování dětí do družstev či výuce malých začátečníků. Stravování je formou samoobsluhy, vaří se převážně hotová jídla vhodná pro dětské skupiny. K jídlu je zde možnost zakoupení nápojů i sladkostí v odděleném bufetu, vhodném k i večernímu posezení, aniž by byly rušeny např. děti ve vedlejší společenské místnosti.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI