Chata Lesovna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Lesovna v Peci pod Sněžkou, je vhodná pro turistickou aktivní dovolenou především vzhledem ke své poloze. Chata Lesovna v Peci pod Sněžkou se nachází vedle dolní stanice nové Lanovky na Sněžku. Další  výhodou v zimních měsících je zastávka skibusu přímo u vstupu do chaty. Pokoje v chatě Lesovna v Peci pod Sněžkou: dvoulůžkový pokoj 7x, třílůžkový pokoj 2x a čtyřlůžkový pokoj 2x. Pokoje jsou bez TV. Restaurace slouží též jako společenská místnost s LED televizí. Pokoje mají společná sociální zařízení v přízemí a prvním patře. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, ve vetšině pokojů se nachází umyvadlo. Celková kapacita je 28 lůžek.

 

Turistická hospůdka

Turistická hospůdka v chatě Lesovna v Peci pod Sněžkou, vedle lanové dráhy na Sněžku nabízí velký výběr hotových i minutkových pokrmů - především zaměřených na regionální krkonošskou kuchyni - příkladem může být Krkonošské kyselo, či snad Krkonošská česnečka s chlebem a sýrem. Neméně zajímavá a lákavá je i široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů, včetně tradičního českého piva - Budějovického Budvaru.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI