Chata Mír

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Mír se nachází ve výšce 1080 metrů nad mořem, na hranicích katastrů obcí Pec pod Sněžkou a Černý Důl. Kapacita Chaty Mír je 90 lůžek. Nabízíme ubytování ve 2, 3, 4-lůžkových pokojích s umyvadlem, s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou společné na poschodí. Nebo v pokojích s WC a koupelnou. Hostům je k dispozici velká stylová jídelna, rozdělená na dvě části, kde jsou podávány snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře obsluhou z naší domácí kuchyně. U jídelny je též bufet s teplými i studenými nápoji, cukrovinkami a pochutinami, který je v provozu dle přání a potřeby hostů. Ve 2 společenských místnostech jsou k dispozici televizní přijímače se satelitními programy, videorekordér, dvd přehrávač, radiomagnetofon, kulečník, ping-pongový stůl, knihovnička a stolní společenské hry. Objekt je vhodný pro rodinné rekreace, školní lyžařské výcviky, školy v přírodě, letní dětské tábory, sportovní soustředění, jazykové kurzy, pěvecká soustředění, školení a výlety škol i ostatních organizací. U chaty je k dispozici velké sportovní hřiště, travnaté plochy pro hry, ohniště, udírna a gril.

 

  • Chata Mír je ideálním výchozím bodem v létě pro horskou turistiku, na výlety do zajímavých míst Krkonoš, nebo na vyjížďky na horských kolech po značených cyklistických trasách.
  • V zimě jsou v dosahu jak udržované běžecké tratě „Krkonošské magistrály“, tak i vleky lyžařského areálu SKI PEC a.s., který je největším lyžařským střediskem ve východní části Krkonoš.
  • Kvalita lyžařských terénů a služeb poskytovaných v tomto lyžařském areálu byla při kategorizaci oceněna 5-ti hvězdičkami.
  • Je zde k dispozici sedačková lanovka a 10 vleků, z toho 2 s umělým osvětlením pro večerní provoz.
  • 40% sjezdových tratí je pokryto technickým sněhem.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI