Chata Na Lučině - Deštné

 

 

 

Informace

Popis

Chata Na Lučině (zděný objekt) se nachází přímo v centru obce Deštné v Orlických horách na modré a žluté turistické stezce (jedna z nejkrásnějších turistických tras v Orlických horách) 150 m od hotelu Národní dům Area (autobusová zastávka u kostela) a 150 m od lyžařského vleku na Špičák (mapa klikněte zde) a je velmi snadno dostupná po upravované silnici (v zimě není nutno používat řetězy ...). Parkování na parkovišti přímo u objektu zdarma. Nabízíme po celý rok ubytování ve 2 až 8 lůžkových pokojích ve zděném objektu s celkovou kapacitou 42 lůžek s bezbariérovým přístupem do chaty. Přízemí je bezbariérové s kapacitou 12 lůžek, z toho je 8 lůžek bezbariérových. Skiareál Marta (lanovka+další vleky, černá, červená, modrá sjezdovka, celkem 5,3 Km sjezdových tratí) vzdálen 800 metrů, možno využít skibus zdarma jezdící do skiareálu a zpět každou půlhodinu (zastávka 150 metrů od chaty) nebo možný skibus zdarma přímo od chaty a zpět na chatu. Běžkařské trasy 150 metrů od chaty. Nabízíme ubytování bez stravy. Stravování můžeme případně zajistit ve vedlejším objektu vzdáleném 50 metrů od chaty. V objektu je k dispozici kompletně vybavená kuchyň pro vlastní vaření (k dispozici také myčka nádobí, mikrovlná trouba ...) vyhovující i skupinovému vaření, společenská místnost s krbem a TV se 42 místy, lyžárna, sociální zařízení, toalety a sprchy s teplou vodou, sprchy  jsou nové zrekonstruované s důrazem na maximální soukromí, každá sprchová jednotka obsahuje sprchu, předsíňku na převléknutí s umývadlem a zrcadlem, celé uzamykatelné.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI