Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Horská bouda Na Muldě UK FTVS - Pec pod Sněžkou

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata Na Muldě - ubytování v Peci pod Sněžkou

Nabídka ubytování ve třílůžkových až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem a se společným sociálním zařízením s kapacitou 45 lůžek. Chata se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovek i tras pro běžecké lyžování, pěší a cyklo turistiku. Zajišťujeme polopenzi a po domluvě i plnou penzi. Horská bouda “Na Muldě” se nachází v krásném prostředí Krkonošského národního parku v oblasti rekreačního střediska Pec pod Sněžkou ve výšce cca 1000 m n. m. Je dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku i cykloturistiku, včetně méně náročných výletů do blízkého okolí.

Chata je vhodná pro rekreace jednotlivců i větších skupin, pobyty škol a školek v přírodě, kurzy, školení, soustředění a další akce.

 

Ubytování na chatě

V přízemí chaty je situována stylová jídelna s kapacitou 44 osob a menší společenská místnost s barem, krbem a televizí. K pobytům nabízíme také stravování formou polopenze, plné penze, pouze snídaní nebo pouze večeří.

V zimním obodobí (od prosince do konce března) je chata plně obsazena kurzovní výukou fakulty. Nabízíme silvestrovské pobyty pro veřejnost.
 

Pokoje jsou převážně třílůžkové a čtyřlůžkové vybavené umyvadlem.

Rozložení ubytování: pětilůžkový pokoj - 1 čtyřlůžkové pokoje - 4 třílůžkové pokoje - 7 dvoulůžkový pokoj - 1 Nově rekonstruované sociální zařízení je společné na patře (muži a ženy odděleně).

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

V okolí chaty

Chata je svým umístěním vhodným výchozím bodem pro vyznavače zimních sportů i pěší turistiky. Ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku Mulda a velmi dobře dostupné jsou také ostatní vleky SkiResortu Pec pod Sněžkou. Milovníci běžeckého lyžování jistě ocení snadnou dostupnost také upravovaných běžeckých tras. Pec pod Sněžkou je významným turistickým střediskem, a proto sama o sobě nabízí řadu dalších sportovních a relaxačních zážitků.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI