Chata na samotě u potoka v Mezilesí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata na samote v Mezilesí

Chata, se nachází poblíž male vesničky Mezilesí v Orlických horách. Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

V zimní sezoně možnost lyžování na TJ Sokol Nový Hrádek cca 5 km, Deštně v Orlických horách cca 17 km, Ski areál Olejnice cca 12 km.

 

 • Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 4 osoby.
 • Ložnice a pokoje: V podkroví se nachází ložnice se 2 jednolůzkové postele , 1 dvojlůzková postel , vstup na balkon
 • Sociální zařízení: V suterénu se nachází koupelna se sprchovým koutem, a WC, úmyvadlem (boiler 80L). Špiz. Vstup do garaže.
 • Vytápění: elektrické ve všech pokojích, nebo kamna na pevná paliva v obýtné mistnosti .
 • Doprava, parkování: auto parkování u chaty, v zimní sezoně cca 200 m od chaty, autobus Mezilesí 500 m, Nové Město nad Metují 5 km.

 

Vybavení chaty

Vstup přes venkovní sezeni , do verandy. Z verandy do malé chodbičky . Obytná místnost je vybavená velký jídelní stůl , jedna rozkládací pohovka, jedna rozkládací postel, televize, kamna na dřevo. Z obýváku vstup do kuchyňky. V kuchyňce se nachází kuchyňská linka , sporák 3 plotýnkový s troubou. Dále zde je lednička s mrazákem, mikrofonová trouba, el. konvice , vstup na balkon. Vstup do podkroví přes chodbičku , příkře schody. V podkroví se náchazi ložnice se 2 jednolůžkoví postele , 1 dvojlůžková postel , šatní skříňka, vstup na balkon. Vstup do suterénu přes chodbičku, příkře schody. Zde je k dispozicí koupelna se sprchovým koutem, boiler 80 L, umyvadlem, WC, špiz. Vstup do garáže.

Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno). Minimální délka ubytování: 3 dny.

 • Minimální délka ubytování: 7 dní, vikendy 3 dní, kromě období listopad - březen. V těchto cenách je zahrnuta spotřeba vody, povlečení pro 4 osoby, v zimně sezoně 1 balení 25 kg. dřevěných briket. Platby na mistě: spotřeba el. energie bude doúčtována dle platných cen ČEZ
 • Pobyt na Silvestra minimálně 7 dni. Rezervujeme po zaplacení nevratné zálohy 50% od celkové ceny. Při nástupu  výbirame zálohu na elektriku 2000,- Kč.

 

Další horské chaty v oblasti Orlických hor naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceny za noc

Zimní sezona: 1000,- Kč za chatu.
Letní sezona: 650,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 650,- Kč za chatu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 3000,- Kč za chatu.
Letní sezona: 2400,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 2400,- Kč za chatu.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

V zimní sezoně možnost lyžování na TJ Sokol Nový Hrádek cca 5 km, Deštně v Orlických horách cca 17 km, Ski areál Olejnice cca 12 km.

Blízká lyžařská střediska: Nový hrádek - Panská stráň, Běloves, Olešnice v O.h., Sedloňov.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI