Chata na samotě u potoka v Mezilesí

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata na samote v Mezilesí

Chata, se nachází poblíž male vesničky Mezilesí v Orlických horách. Krásné a klidné prostředí na samotě je to nejlepší pro váš odpočinek a relax. V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

V zimní sezoně možnost lyžování na TJ Sokol Nový Hrádek cca 5 km, Deštně v Orlických horách cca 17 km, Ski areál Olejnice cca 12 km.

 

 • Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 4 osoby.
 • Ložnice a pokoje: V podkroví se nachází ložnice se 2 jednolůzkové postele , 1 dvojlůzková postel , vstup na balkon
 • Sociální zařízení: V suterénu se nachází koupelna se sprchovým koutem, a WC, úmyvadlem (boiler 80L). Špiz. Vstup do garaže.
 • Vytápění: elektrické ve všech pokojích, nebo kamna na pevná paliva v obýtné mistnosti .
 • Doprava, parkování: auto parkování u chaty, v zimní sezoně cca 200 m od chaty, autobus Mezilesí 500 m, Nové Město nad Metují 5 km.

 

Vybavení chaty

Vstup přes venkovní sezeni , do verandy. Z verandy do malé chodbičky . Obytná místnost je vybavená velký jídelní stůl , jedna rozkládací pohovka, jedna rozkládací postel, televize, kamna na dřevo. Z obýváku vstup do kuchyňky. V kuchyňce se nachází kuchyňská linka , sporák 3 plotýnkový s troubou. Dále zde je lednička s mrazákem, mikrofonová trouba, el. konvice , vstup na balkon. Vstup do podkroví přes chodbičku , příkře schody. V podkroví se náchazi ložnice se 2 jednolůžkoví postele , 1 dvojlůžková postel , šatní skříňka, vstup na balkon. Vstup do suterénu přes chodbičku, příkře schody. Zde je k dispozicí koupelna se sprchovým koutem, boiler 80 L, umyvadlem, WC, špiz. Vstup do garáže.

Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno). Minimální délka ubytování: 3 dny.

 • Minimální délka ubytování: 7 dní, vikendy 3 dní, kromě období listopad - březen. V těchto cenách je zahrnuta spotřeba vody, povlečení pro 4 osoby, v zimně sezoně 1 balení 25 kg. dřevěných briket. Platby na mistě: spotřeba el. energie bude doúčtována dle platných cen ČEZ
 • Pobyt na Silvestra minimálně 7 dni. Rezervujeme po zaplacení nevratné zálohy 50% od celkové ceny. Při nástupu  výbirame zálohu na elektriku 2000,- Kč.

 

Další horské chaty v oblasti Orlických hor naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Ceník

Ceny za noc

Zimní sezona: 1000,- Kč za chatu.
Letní sezona: 650,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 650,- Kč za chatu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 3000,- Kč za chatu.
Letní sezona: 2400,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 2400,- Kč za chatu.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V letním období je možnost procházek po spoustu zajímavých místech, jako například soukromá zoo zahrada v Mezilesí cca 1 km, krásná Procházka údolíčkem ve směru Slavoňov nově Město nad Metují se zajímavými historickými památky . Pro houbaře to právě místo na houbaření. Milovnicí koupaní nebo rybolovu neodmítnou nabídku s výletem na vodní nádrž Rozkoš cca 12 km. Pro nejmenší a netrpělivé rybaře krásný výlet k sousedům do Polska Kudowa Zdroj. Maminky si mohou nakoupit na místní tržnice , dětí a tatínek můžou chytnout pstruha nebo kapra , v místních „Smazalniach ryb“ , které Vám zde i připraví. Pak si všechny můžou zaplavat v místním Aqua parku s toboganem.

V letě krásný zážitek z výletu do „Stolowyh Gor“ v Kudowe Zdroj.

V zimní sezoně možnost lyžování na TJ Sokol Nový Hrádek cca 5 km, Deštně v Orlických horách cca 17 km, Ski areál Olejnice cca 12 km.

Blízká lyžařská střediska: Nový hrádek - Panská stráň, Běloves, Olešnice v O.h., Sedloňov.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI