Chata Perla

 

Informace

Popis

Kompletně zrekonstruovaná chata Perla se nachází v centru obce Deštné v Orlických horách s překrásným výhledem na sjezdovku. Nabízí celoroční ubytování v 8 pokojích – čtyř, pěti nebo šestilůžkových s celkovou kapacitou 36 osob. V případě větších kolektivů je v areálu chatička pro 6 osob. Chata je vybavena kompletně zařízenou kuchyní (3 lednice, mikrovlnná trouba, 2 varné desky s odsavači par a 2 trouby), prostornou společenskou místností včetně TV, satelitu a DVD rekordéru. Dále nabízíme WIFI, stolní fotbal, pingpongový stůl a elektronické šipky. Stravování lze zajistit v restauraci vzdálené cca 150m v Hospůdce Na Staré cestě. Součástí je také zázemí pro děti (houpačky na zahradě) a velké hřiště s kůly na síť. V letních měsících možnost grilování na grilu nebo ohništi.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity v blízkém okolí:

V létě - turistická jízdárna, bowling, adrenalinové zážitky (lanové centrum, terénní čtyřkolky, horské tříkolky a koloběžky, terénní kolečkové brusle - lyže), pěší túry, cyklotrasy,procházky lesem, houbaření.

V zimě - běžecké a sjezdové lyžování, snowboard, sáňkování, bobování, dětská lyžařská škola, snowboardová výuka, půjčovna a servis lyží, Yettiho hřiště a zábavná dětská dráha. Sjezdovka vzdálena cca 400m od Chaty Perly, možno dojet na lyžích čí autem (parkování zdarma). Největší a nejlevnější (ceny skipasů drží od r. 2006) lyžařské středisko v Orlických horách

DOSTUPNÉ JSOU TAKÉ TYTO SLUŽBY:
Informační centrum, Potraviny, Prodejna s vybavením pro letní a zimní sporty, Skibus, Bankomat, Benzina, Bowling, Pošta, Restaurace s dětskými koutky, Praktický lékař, Masáže, Pedikúra, manikúra.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI