Chata Petráška

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Petráška se nachází v Krkonoších na Klínové louce ve výšce 1111 m n.m., mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou, asi 3,5 km od horní stanice lanovky Na Pláně a 2 km od bufetu Na Rozcestí. Nedaleko nad chatou probíhá upravovaná běžecká trať. Je velmi jednoduše a útulně zařízena pro sportovně orientované pobyty. Mezi její přednosti patří vzdálenost od civilizace, útulná jídelna a kuchyň s kachlovými kamny, sauna a k dispozici je také stolní fotbal nebo pingpongový stůl. Není zajištěno stravování. Pokoje: Pojmou od 3 do 20 osob, kapacita chaty je celkem asi 40 osob, největší pokoj má navíc vlastní kuchyňský a jídelní prostor. Ke spaní slouží ve všech pokojích široké ležení typu "letiště". K dispozici jsou teplé prošívané deky, ale je potřeba si přivézt: povlečení na deku + prostěradlo + povlečení na malý polštář nebo vlastní spacák + prostěradlo + povlečení na malý polštář.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI