Chata Pod Špičákem

 

Informace

Popis

Chata pod Špičákem se nachází v centru největšího turistického střediska Orlických hor v Deštném v Orlických horách přímo pod lyžařským vlekem na Špičák. Nabízíme celoroční ubytování s celkovou kapacitou 48 lůžek. Pokoje jsou 2 a 6 lůžkové a k dispozici je i jeden apartmán. V objektu je společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, vybavená kuchyně a uzamykatelný prostor pro uložení lyží. Toalety a sprchy jsou na patře. V zimních měsících je možné v okolí chaty využít sjezdové i běžecké tratě. Vlek na Špičák dlouhý 440 m je od chaty vzdálen 150 m a hlavní lyžařské středisko je vzdáleno 800 m. V oblasti Deštného v Orlických horách je udržováno cca 50 kilometrů běžeckých cest včetně hřebenové magistrály, tou je areál propojen s udržovanými stopami v okolí Říček. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci, lyžařské kurzy, školy v přírodě či firemní školení.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI