Chata Pod Špičákem

 

 

 

Informace

Popis

Chata pod Špičákem se nachází v centru největšího turistického střediska Orlických hor v Deštném v Orlických horách přímo pod lyžařským vlekem na Špičák. Nabízíme celoroční ubytování s celkovou kapacitou 48 lůžek. Pokoje jsou 2 a 6 lůžkové a k dispozici je i jeden apartmán. V objektu je společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, vybavená kuchyně a uzamykatelný prostor pro uložení lyží. Toalety a sprchy jsou na patře. V zimních měsících je možné v okolí chaty využít sjezdové i běžecké tratě. Vlek na Špičák dlouhý 440 m je od chaty vzdálen 150 m a hlavní lyžařské středisko je vzdáleno 800 m. V oblasti Deštného v Orlických horách je udržováno cca 50 kilometrů běžeckých cest včetně hřebenové magistrály, tou je areál propojen s udržovanými stopami v okolí Říček. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci, lyžařské kurzy, školy v přírodě či firemní školení.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI