Chata pod Studničnou

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v původní horské boudě z konce 19. století situované v Obřím dole v Krkonoších nedaleko lanovky na Sněžku. Pobyt u nás je ideální volbou pro každého, kdo chce na čas změnit kulisu města za krásné krkonošské scenérie a prožít tak dovolenou v příjemném prostředí v létě či v zimě. Celkem: 15 pokojů (5 s WC a sprchou); 47 lůžek (16 lůžek na pokojích s WC a sprchou). Centrum Pece pod Sněžkou pak nabízí široký výběr volnočasových aktivit, které zabaví v případě nepříznivého počasí. Na boudě máte možnost v restauraci pozorovat televizi či si zahrát ping-pong nebo kulečník. V zimní sezoně Vás skibus, který staví 500m od chaty (je možné domluvit se na přinlížení), doveze do okolních lyžařských středisek: Pec pod Sněžkou, Jánské lázně (Černá Hora), Velká Úpa (Portášky). Pro běžkaře je ideální vyvézt se nedalekou lanovkou na Sněžku a proběhnout se po hřebenech Krkonošského masivu. Vychutnáte si tak pohádkovou zimu v Krkonoších s nejvíce kilometry sjezdových tratí v České republice. Nabízíme poctivou domácí českou kuchyni a italskou kuchyni. Snídaně jsou ve formě švédského stolu ( nabízíme široký výběr čerstvých potravin, např. uzenin ze čtyř druhů, sýry, domácí džem a pečivo, domácí zákusky, atd). Večeře se skládá z polévky, hlavního jídla a zákusku. Budeme se snažit vyhovět Vašim přáním, ať už půjde o zvláštní přání (bezlepková dieta, vegetariánská strava, aj.), či uspořádání druhé večeře-rautu při skupinových zájezdech.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI