Chata Proagro

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chata č.p. 65 se nachází v obci Velká Úpa v bezprostředním sousedství Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 740 m.n.m. Chata leží na levém břehu horské řeky Úpy, která jí odděluje od hlavní silnice a dotváří tak příjemné prostředí kolem chaty. Parkování je možné v létě i zimě na parkovišti vzdáleném 100 m od chaty. Kapacita ubytování je 21 osob. Ubytovat se můžete v celkem sedmi 2, 3, 4 lůžkových pokojích. Sociální zařízení jsou společná. V přízemí se nachází stylově zařízená společenská místnost s TV+SAT a kompletně vybavená kuchyňka. Dolní stanice lanovky na Portášky je vzdálena 800m od chaty. SkiPort Velká Úpa nabízí kromě lanovky (délka 1456 m) vlek Hofer (905 m) a vlek Modřín (530 m), technický sníh i noční lyžování, lyžařskou školu i školku pro nejmenší a dvě půjčovny lyžařského vybavení. Pěšky či na horských kolech se od chaty snadno dostanete do nejkrásnějších i nejvyšších partií Krkonoš, na vysokohorská rašeliniště, hřeben Sněžky nebo do Rýchorského pralesa. V blízkém okolí na Vás čeká řada zajímavých míst - skalní město Adršpach, zámek Kuks, Babiččino údolí, Vrchlabí s možností vyhlídkových letů, pevnosti a opevnění - Josefov, Dobrošov, Stachelberg.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI