Chata Seibert

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata leží v Krkonoších v České republice ve výšce 998 m nad mořem asi 2 km od centra Pece pod Sněžkou. Přímo od chaty je nádherný výhled na centrum Pece pod Sněžkou a dále na horu Sněžku. Chata stojí přímo v centru areálu zimních sportů a je obklopena četnými tratěmi pro sjezdové lyžování s lyžařskými vleky včetně sjezdovky s večerním lyžováním. Nabízíme Vám ubytování ve 2, 3  a 4 lůžkových pokojích. V každém patře jsou umístěny sociální zařízení se sprchovými kouty a toaletami. V případě nepříznivého počasí, nebo jen tak pro ukrácení dlouhé chvíle, můžete využít místní restauraci a také dvou společenských místností, které jsou vybaveny kromě televize také dalšími společenskými hrami (např. kulečník, šipky,…). Hosté mohou využít také krytý bazén. Pamatovali jsme i na uzamykatelnou místnost k ukládání lyží a jiného sportovního náčiní a na vyhřívanou sušárnu obuvi.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI