Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Třezalka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Třezalka - rodinná dovolená v Krkonoších

Chata Třezalka leží ve východní části Krkonoš, v krásném úpském údolí vzdáleném cca 2 km od centra obce Horní Malá Úpa. Chata nabízí ubytování ve tří až pětilůžkových pokojích o celkové kapacitě 18 lůžek. V přízemí se nacházejí toalety, sprchový kout, vybavená velká kuchyň, 2 kulturní místnosti s TV a sklep. K dispozici je venkovní krb a ohniště. Parkoviště se nachází cca 300 m od chaty. Přímo u chaty je 300 m dlouhý lyžařských vlek vhodný zejména pro středně pokročilé lyžaře a děti. 20 minut jízdy skibusem najdete lyžařský areál U kostela, který se svou rozlohou a vybaveností řadí k předním areálům v Krkonoších. V okolí chaty jsou též běžecké tratě.

 

Chata Třezalka je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety a denní túry do blízkého i vzdálenějšího okolí :

Malá Úpa - Pomezní boudy - přechod do Polska, Pec pod Sněžkou, Sněžka, Janské Lázně, Černá hora, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Trutnov, Vrchlabí, Adršpach, Dvůr Králové n. L.

Pěší turistika ovšem zdaleka není jedinou možností, Krkonoše poskytují ideální terén pro horská kola, v obci Malá Úpa je nově zbudované multifunkční sportovní centrum s tenisovým a volejbalovým kurtem, tělocvičnou, vířivkou a saunou.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI