Chata U Smrku - Kunčice

 

Informace

Popis

Chata U Smrku se nachází v oblasti Kralického Sněžníku, v poklidné horské vesničce Kunčice vzdálené 3 km od Starého Města. Areál nabízí 3 lyžařské vleky, dětský lyžařský výukový areál s vlastním dětským lanovým vlekem pro nejmenší. Sjezdové tratě jsou denně upravovány a je možnost i nočního lyžování. V lyžařském areálu se nachází sněhový tobogán – snowtubing s vlastním vlekem, snowpark, akrobatický můstek, občerstvení, WC a šatna. Jistě oceníte krásu hor nejen v zimní sezóně, ale i v jarních, letních i podzimních měsících při turistice, cykloturistice, či sběru lesních plodů.  Chata U Smrku nabízí několik možností ubytování. V přízemí jsou k dispozici 3 pokoje ( 2x čtyřlůžkový, 1x dvoulůžkový). V prvním patře je k dispozici 6 pokojů (2× třílůžkový, 1× čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový a 2× šestilůžkový), velká jídelna a kuchyňka pro vlastní potřebu. Ve druhém patře se nachází 6 pokojů (2× dvoulůžkový, 1× třílůžkový, 2× čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový). Součástí každého pokoje je umyvadlo. Sociální zařízení je společné na každém patře zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. Ve společenské místnosti mají hosté možnost občerstvení u baru, dále je k dispozici televize, DVD přehrávač, hifi ozvučení, společenské hry a internet. V letním období je často využívána venkovní terasa, houpačky, pískoviště pro děti a velký gril. Asi 50 m od chaty je menší hřiště na kopanou a volejbal. Po dohodě lze připravit pro zájemce drakiádu, oslavy narozenin, svatební hostiny, školní výlety, školení, seznamovací pobyty, dámské víkendy a jiné. V zimním období je chata k dispozici hlavně školám pořádající lyžařské kurzy, ale i všem, kdo milují zimu a hlavně lyžování.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI