Chata U vleku - Radvanice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše chata se náchází v klidné části Podkrkonoší v obci Radvanice. Nabízíme ubytování v chatě nebo v apartmánu. Kapacita chaty je 7 osob ve dvou ložnicích pro tři a pro čtyři osoby. Možnost přistýlky v kuchyni. Součástí je kuchyň, obývák, koupelna, lyžárna a WC. vybavení: sat, tv, možnost grilování nebo opékaní na ohništi, vyhřívaný bazén, wi-fi, stolní tenis s osvětlením, velká venkovní trampolína, elektronické šipky, ruské kuželky, kopaná na vlastním hřišti (cca 10x15m). Pro děti pískoviště, klouzačka, basketbalový koš. Možnost posezení pod krytou pergolou nebo přímo u chaty. Kapacita apartmánu je 3-5 osob. Jedná se o menší místnosti. Vhodné spíše pro rodinu s malými dětmi nebo max 3-4 dospělé. vybavení: sat, tv, možnost grilování nebo opékaní na ohništi, vyhřívaný bazén, wi-fi, stolní tenis s osvětlením, elektronické šipky, ruské kuželky, pro děti pískoviště, klouzačka, basketbalový koš. v létě možnost posezení pod krytou pergolou nebo přímo u apartmánu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI