Chata Úvaly

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vybavení chaty: v přízemí chaty je nový bar s krbem, vlastním výčepem, kulečník, šipky, stolní fotbal, stolní tenis. U chaty je nově vybudovaný dřevěný domeček s dětskou prolézačkou, houpačkami, skluzavkou a pískovištěm. Ubytování nabízí apartmány pro 4-6 osob se sprchou a WC, s vlastní lednicí na pokojích, wi-fi, (nově možnost příjmu satelitní televize za příplatek). K dispozici je zařízená kuchyň k samostatnému vaření (3 elektrické sporáky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kompletní nádobí na vaření i stolovaní), jídelna s TV. Nejbližší restaurace je cca 50m v sousedním penzionu. Nejbližší sjezdovka pro méně náročné lyžaře je vzdálená asi 200m od chaty (délka cca 400m). Další sjezdovka s umělým zasněžováním vzdálená od chaty cca 600m, je dlouhá asi 600m a určená méně náročným lyžařům. U této sjezdovky nalezneme také lyžařskou školičku a večerní lyžování.
Snowtubing, jízda na gumových člunech také cca 600m od chaty. Další dvě náročné sjezdovky s umělým zasněžováním jsou přímo v obci Strážné. Sjezdovky pro náročnější lyžaře jsou ve Špindlerově Mlýně, nebo ve skiareálu Žalý-Herlíkovice, na nejž přímo máte přímo z terasy nezapomenutelný výhled. Chata Úvaly je ideální pro skupinové rekreace - kapacita je 22 lůžek.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI