Chata v Děštném v O.h.

 

Informace

Popis

Velká horská chalupa ležící na překrásném místě v srdci Orlických hor nad známým střediskem Deštné v O. h. Vhodné pro více spřátelených rodin. Velmi klidné místo zaručuje nerušenou dovolenou. Možné využití také pro sportovní soustředění, firemní akce, outdoorové programy, školení, svatby, oslavy narozenin apod. Možno zajistit cateringové služby. Kapacita chaty je 25 osob (7 pokojů). Otevřený pozemek (les) cca 100 m, parkoviště na pozemku otevřené (počet míst: 6). Veranda 10 m2, terasa 20 m2, lyžárna, ohniště, zahradní nábytek. Obchod 500 m. Restaurace 100 m. Autobus 500 m. Přízemí: předsíň, společenská místnost 30 m2, jídelna s krbem 30 m2, plně vybavená kuchyň, 2x elektrický sporák s elektrickou troubou, 3x chladnička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí. Sociální zařízení (muži, ženy), 2x barevný televizor, stůl na stolní tenis, stolní fotbal.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI