Chata Violka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný dům poskytuje ubytování ve dvou třílůžkových pokojích s přistýlkou, jednom třílůžkovém bez přistýlky. Dva pokoje jsou dvoulůžkové. Pokoje jsou v 1.patře, všechny mají vlastní soc. zařízení (sprchy,WC). V patře je společenská místnost a malá kuchyňka vybavená lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, varnými konvicemi, kávovarem a nádobím. V přízemí se nachází čtyřlůžkový pokoj se dvěma přistýlkami /celkem 6 lůžek/. Má rovněž vlastní sprchu, WC. Spodní stanice nové třísedačkové lanovky na Portášovy boudy je vzdálena asi 200 m. V okolí se nachází několik lyžařských vleků vč.vleku pro malé děti. Další hlavní lyžařské centrum v Peci pod Sněžkou je vzdáleno 3 km (10 minut skibusem). V místě (asi 300 m) je obchod s potravinami, restaurace, bowling, směnárna, půjčovny lyží, snowboardů a kol, zastávka autobusů i skibusu do Pece p.Sněžkou.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI