Chatový areál Zdeřina

 

 

Informace

Popis

Chatový tábor Zděřina

Přímo v areálu se nachází příjemná restaurace s širokým sortimentem nápojů, teplou a studenou kuchyní. Může si také zakoupit polopenzi (snídaně, večeře). K disposici je kuchyňka.
Pro sportovní využití je k dispozici volejbalové hřiště, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal a kuželky. Koupaliště je vzdáleno 2 km, tenisové kurty 2,5 km a bowling 2 km. Chatový areál Zděřina je zvláště vhodný pro rodinnou rekreaci, pěší i cykloturistiku, turisty a skupiny mládeže.
Broumovsko a Policko jsou zajímavé regiony východních Čech známé nádhernými pískovcovými útvary Broumovských stěn, Ostaše a Adršpašskoteplic­kých skalních měst. V regionu je celá řada významných památek, v naprosté většině případů jsou výsledkem sedm století trvajícího působení benediktinské­ho řádu.

 

Ubytování

Ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových chatkách (palandová lůžka), jednoduše vybavené s venkovní verandou, TV, skříň, stolek, židle. V chatkách je elektrická zásuvka. Ve čtyřlůžkových chatkách se společným sociálním zařízením možnost jedné přistýlky, s vlastním sociálním zařízením možnost dvou přistýlek. Ve dvoulůžkové chatce s vlastním sociálním zařízením možnost jedné přistýlky.
 

  • společné sociální zařízení, v chatkách není umyvadlo, WC, sprcha
  • vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo)

 

Doprava

Nejbližší vlaková či autobusová zastávka od
objektu 2 km – Police nad Metují, autem směr Náchod – Police nad Metují, parkování je možné přímo u chat v areálu bez poplatku.

 

Stravování

V ceně pobytu polopenze v restauraci areálu.

 

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma. Parkování v areálu zdarma.

 

Příplatky

Neobsazené lůžko 70 Kč/ noc. Rekreační poplatek 4 Kč/den (osoby od 15 let). Pobyt se psem 50 Kč/den.

 

Tipy na další chatové osady v oblasti Adršpach

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Blanka Čmejlová
Blanka Čmejlová (nepřihlášený) 10. Květen 2013 - 14:42
Počet hlasů: 1016
Dobrý den.Nevím jestli není pozdě na dotaz.Chtěli bychom vědět kolik u vás stojí pobyt v dvoulůžkové chatce ,se psíkem a autem na týden.A jestli máte ještě volno v termínu od 13.7. - do 20.7. nebo od 20.7. -do 27.7. 2013 Děkuji za odpověď Čmejlová Blanka
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI