Chaty Brodský

 

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve 3 chatkách přímo u rybníka Brodský. Chata č.1 - 4 lůžka + 2 přistýlky. V přízemí je vybavená kuchyňka, lednice, elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, rozkládací pohovka, jídelní stůl a televize. V podkroví jsou čtyři lůžka, před chatou je zastřešená veranda. V přístavbě je sprchový kout s teplou vodou. Záchod je suchý, keramický. U chaty č.2 je venkovní bazén, který je k dispozici pro všechny tři chaty. Chata č.2 - 4 lůžka + 2 přistýlky. V přízemí je vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a varnou konvicí, rozkládací dvojlůžko, jídelní stůl a televize. V podkroví je ložnice se čtyřmi lůžky. Umývárna s teplou vodou a WC je v přístavbě. Parkovat můžete  na pozemku přímo u chaty. Od května je k dispozici posezení pod pergolou a bazén, který je k dispozici i pro chatu č. 1 a 3. Chata č.3 - 7 lůžek + 2 přistýlky. V přízemí je vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a varnou konvicí jídelní stůl a televize, umývárna se sprchovým koutem a WC. V podkroví je ložnice se sedmi lůžky. Před chatou je zastřešená veranda se zahradním nábytkem a grilem. Parkoviště je na pozemku za chatou.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI