Dovolená na chalupě v Podkrkonoší

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme pronájem příjemného ubytování v Podkrkonoší, v obci Bílé Poličany a Velký Vřešťov. Obě chalupy jsou od sebe vzdáleny cca 5 km a jsou plně vybaveny. Pobyt je vhodný především pro rodiče s dětmi, ale zábavu si zde najde každý. Chalupa – Bílé Poličany se nachází na kraji obce v Bílých Poličanech v malebném Podkrkonoší. Chalupa je plně vybavena pro 6 osob. I když tu máme více postelí, chceme, abyste se zde cítili co nejlépe a měli svůj komfort. Chalupa – Velký Vřešťov se nachází blízko náměstí obce Velký Vřešťov. Velký Vřešťov je vesnice cca o 230 obyvatelích v malebném Podkrkonoší. Nachází se na rozhraní 4 okresů cca 13 km od Dvora Králové n/L (ZOO). Chalupa je plně vybavena pro 6 osob. Pozemek chalupy je celý oplocený, a tak se nemusíte bát, že Vám děti nebo domácí mazlíčci někam utečou.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI