Dovolená na chalupě v Podkrkonoší

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme pronájem příjemného ubytování v Podkrkonoší, v obci Bílé Poličany a Velký Vřešťov. Obě chalupy jsou od sebe vzdáleny cca 5 km a jsou plně vybaveny. Pobyt je vhodný především pro rodiče s dětmi, ale zábavu si zde najde každý. Chalupa – Bílé Poličany se nachází na kraji obce v Bílých Poličanech v malebném Podkrkonoší. Chalupa je plně vybavena pro 6 osob. I když tu máme více postelí, chceme, abyste se zde cítili co nejlépe a měli svůj komfort. Chalupa – Velký Vřešťov se nachází blízko náměstí obce Velký Vřešťov. Velký Vřešťov je vesnice cca o 230 obyvatelích v malebném Podkrkonoší. Nachází se na rozhraní 4 okresů cca 13 km od Dvora Králové n/L (ZOO). Chalupa je plně vybavena pro 6 osob. Pozemek chalupy je celý oplocený, a tak se nemusíte bát, že Vám děti nebo domácí mazlíčci někam utečou.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI