Euro Air Camp

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Euro Air Camp Krkonoše

Kemp leží v turisticky velmi zajímavém regionu Čech s nejvyšším 400mil. let starým pohořím Krkonoše o rozloze 454m² s nejvyšší horou Sněžka (1602m), které nepatří mezi velehory, ale má vysokohorský charakter (klima, flóra, fauna). Sociální zařízení na hotelové úrovni je i pro invalidy, chemické wc, kosmetické boxy, prádelna, automatické pračky, sušičky, místnost na mytí nádobí, ruční praní, přebalovací koutek, bidet. Pravidelná údržba hygieny a čistoty je u nás samozdřejmostí. Luxusní bungalovy a apartmány  - máme nové luxusní bungalovy a apartmány pro celoroční provoz s kapacitou od 2 do 7 lůžek. Některé jsou s krbovými kamny, samozřejmností je kuchyňka, sprcha, toaleta, místnost pro uložení lyží, kol, sušárna bot i oblečení, terasa..Na požádání a za poplatek je možná televize.

 

Bowling

Restaurace s bowlingem a terasou poskytuje sezení pro 120 osob se širokým sortimentem velmi dobrých českých jídel, moučníků, specialit, zmrzlinových pochoutek, nápojů, speciálních míchaných nápojů, míchaných káv a ostatních teplých i chlazených nápojů. Ráno zajišťujeme snídaně formou švédskéhých stolů a prodej širokého sortimentu pečiva.

Herna u restaurace je velmi často využívaná. Výběr hracích automatů pro děti i dospělé  je společně se společenskou místností vhodným doplňkem do nepříznivého počasí.

Chatky jsou dvou až čtyřlůžkové prostorné k sezení, uvnitř i na terase, vybavené šatními skříněmi a lednicí. Sociální zařízení je společné s kempem

 

V kempu můžete využívat ZDARMA TRAMPOLÍNY, tenis, volejbal, nohejbal,  stolní tenis,  dětský koutek s houpačkami, prolejzačkami, kolotočem a domečkem, koupání......

 

Tipy na další kempy v oblasti Krkonoše

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Rekreace v okolí

Turistika Krkonoše jsou ideálním místem pro vysokohorskou pěší i cyklo turistiku, díky husté síti dobře značených tras, lanovek, turistických zajímavostí zde najdou uspokojení více i méně zdatní turisté. V zimním období díky vynikajícím sněhovým podmínkám, velkému množství skiparků a husté síti vysokohorských běžeckých tras jsou Krkonoše i rájem zimní turistiky.

Lyžování :vzdálenosti od kempu Herlíkovice 3 km,  Špindlerův Mlýn 15 km, Janské Lázně 17 km, Černý Důl 7 km a mnoho dalších menších areálů.

Volný čas je možné strávit několika různými činnostmi-zastřešené aquaparky, jízdárny, golfové hřiště, tenis, historické stavby, muzea, zimní stadion, vyhlídkové lety, galerie, historie výroby skla, letní bobová dráha, rafting, kanoe, čtyrkolky, horolezecké stěny, paintball, rybolov, lanový dětský park, vodní atrakce, vodopády, skvostné skalní útvary, zoo a mnoho dalších.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI