Horská bouda Kuprovka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská bouda Kuprovka se nachází v krásné lokalitě Krkononoš Zadní Rennerovky (cca 6 km od Strážného) v nadmořské výšce 1 240 m n.m. v klidném prostředí Krkonošského národního parku a je tak v létě vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě pro lyžařské radovánky na sjezdovce (350 m včetně poma vleku) kterou sami vlastníme. Kapacita ubytování je pro 38 osob. Složení pokojů 2x dvou, 3x tří (1x patrová postel), 5x čtyř (2x patrová postel), 1x pětilůžkový (1x patrová postel). Pokoje jsou s umyvadlem, sprchy a toalety jsou společné na patře. Po celodenní tůře nebo lyžování příjde vhod sauna, nebo posezení na slunné terase s překrásným výhledem do údolí. Pro ubytované hosty vaříme výbornou českou kuchyni, domácí polévky, ochutnat můžete také pečené nebo ovarové koleno, vynikajicí tlačenku nebo pikantní klobásu, z dezertů náš borůvkový koláč nebo jablečný závin či jinou dobrotu. Snídaně podáváme formou švédského stolu, obědy a večeře jsou jednotné.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI