Horská bouda Renerovka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horské boudy Renerovky Vás vítají v Malé Úpě, jediné obci v Krkonoších, která leží celá na území Krkonošského národního parku, což svědčí o její výjimečnosti. Rozlehlé luční enklávy se zachovalou lidovou architekturou, pěšiny a cesty v okolních lesích, běžkařské a cyklistické trasy, horská příroda v okolí Sněžky. Přímo v lyžařském areálu u sjezdovky, 200 metrů od sebe stojí dvě horské boudy se stejným jménem Renerovka. Nová moderní Renerovka 93, postavená pod pečlivým dohledem architekta, má hotelové parametry a velké zázemí pro aktivity hostů. Stará Renerovka **, s rustikálním charakterem a levnějším ubytováním a vybavením pokojů, má příjemnou jídelnu, bárek s malou hospůdkou a útulnou roubenou seknici s kachlovými kamny, ale i výhodnější polohu pro zimní pobyt přímo u spodní stanice lyžařského vleku. Obě boudy nabízí pobyt se snídaní nebo polopenzí, bufetové snídaně a večeře podle menu se salátovým bufetem. V létě mají vlastní parkování u objektů, v zimě odvoz hostů i zavazadel z parkoviště na pomezních boudách zajišťují dvě sněžné rolby.

 

Ubytování

Na nové Renerovce 93 mají všechny pokoje vlastní koupelnu s WC, televizi se SAT, trezor a uzamykatelnou skříňku ve vstupní hale. 12 jedno a dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, většina s výhledem na Sněžku, má malou předsíň se šatnou. Apartmá s dvěma ložnicemi může využít až šest osob.

Na staré Renerovce ** je 11 jedno až čtyřlůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím a jeden apartmán s dvěma ložnicemi.

Vyjímečné prostředí Krkonošského národního parku

 •     oblíbené výstupy na Sněžku
 •     bezplatné parkování u obou objektů
 •     finská sauna, solarium
 •     bezdrátový vysokorychlostní internet
 •     domácí česká kuchyně
   

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI