Horská bouda Zvonařka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská bouda Zvonařka je bouda roubeného typu, nacházející se v rekreačním středisku Strážné v Krkonoších (cca 5 km od Vrchlabí, 15 km od Špindlerova Mlýna). Bouda se nachází v blízkosti silnice, díky čemuž je vhodná zejména pro rodiny s dětmi (dostupnost s kočárkem). Zároveň je díky kapacitě cca 40-50 osob vhodná také pro lyžařské kurzy, školy v přírodě a ozdravné pobyty, pořádání narozeninových či svatebních oslav, víkendových nebo firemních akcí, teambuildingů apod. Bouda se nachází na stejném svahu, jako 3 hlavní obecní sjezdovky. Díky tomu je k černé sjezdovce "Za hřištěm" a k červeným sjezdovkám „Pod Starou školou“ a „Kotva“ možný příjezd i návrat na lyžích.  Při volbě typu stravování si můžete zvolit ze snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou švédských stolů. K obědu a večeři nabízíme výběr ze dvou hlavních jídel. Kapacita boudy je cca 50 osob, s možností ubytování ve dvou-, tří-, a čtyřlůžkových pokojích. Umývárny se sprchami jsou společné. Sociální zařízení (rekonstruované v r. 2013) se nachází na každém patře.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI