Horská chata Horní Maršov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata po částečné rekonstrukci se nachází v turisticky velmi žádané lokalitě, v obci Horní Maršov ca. 8 km od Pece p. Sněžkou, v místě 100 m vzdálená restaurace, obchody a centrum obce 200m. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí interiéru a rozvodů sítí. Výhodou je umístění nemovitosti s možností vlastního parkování. V přízemí se nachází veranda, chodba, společenská místnost 20 m2 s TV a plně vybavenou kuchyní (lednice Zanussi, el. trouba a sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí, příbory....). V objektu jsou čtyři pokoje o celkové kapacitě 16 lůžek (1x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový). Všechny pokoje jsou vybaveny lůžky, lůžkovinami, policemi, policovými regály a konferenčními stolky se židlemi. Výhodou je topení horkovodem (bez nutnosti obstarávat), ohřev vody je pomocí bojlerů v každém pokoji, odpady svedeny do vlastní jímky s dostatečou kapacitou na 3 roky.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI