Horská Chata Krakonoš

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata Krakonoš je jednou z původních usedlostí na Lučinách a nachází se ve výšce 1 127 m.n.m. v krásném prostředí Krkonoš. Chata je ideální pro rodiče s dětmi, stejně tak jako je vhodná pro školy v přírodě, nebo lyžařské výcviky. Součástí chaty je cvičný lyžařský svah s vlastním vlekem. Nabízí vám ubytování o celkové kapacitě 52 lůžek. Na chatě je možnost turistického ubytování, kdy na každém pokoji je umývadlo s teplou a studenou vodou. WC a sprchy jsou společné na chodbě, samostatně pro ženy a muže. Klidná příroda a velmi příjemné prostředí chaty Krakonoš vám zaručí hodnotnou rekreaci. Tento kout Krkonoš je přímo stvořen k rodinným rekreacím. Naše vynikající tradiční moravská kuchyně splní očekávání i náročných hostů.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI