Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Horská chata Ozon & Chalupa Alena - Žacléř

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horské chaty v Krkonoších

Horská chata Ozon a chalupa Alena Vás zve k pobytu uprostřed panenské přírody v oblasti Rýchor - nejvýchodnější část Krkonoš v mikroregionu Žacléř. Dokonalý a pohodlný odpočinek zajistí útulně zařízené, dvou, tří a čtyřlůžkové rodinné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Těšit se můžete na příjemné posezení na zahradě či terase s možností grilování, 2 rybníky se pstruhy a siveny, venkovní bazén, lyžařský vlek a kopec pro sáňkování přímo u chaty. Pro zpestření pobytu lze využít kulečník, šipky či ohniště. Chata je svou velikostí a polohou vhodná také pro pořádání menších i větších rodinných a firemních akcí. Řidiči mohou zaparkovat u penzionu za poplatek.

 

Ubytování

Chata Ozon nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových , 3 třílůžkových a 3 čtyřlůžkových rodinných pokojích s vlastním soc. zařízením.

Chalupa Alena je nadstandardně vybavená a nabízí ubytování ve tří dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Je zde vybavená kuchyň a k odpočinku obývací pokoj s krbem. Dále koupelna, televize, oddělený sprchový kout a 3x toaleta. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

 

Stravování

Chutné snídaně jsou hostům podávány formou švédských stolů. Doobjednat lze i polopenzi či plnou penzi formou především české kuchyně. Po domluvě lze na zahradě grilovat různé speciality.

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Okolí chaty Ozon a chalupy Alena

Horská obec Rýchory u Žacléře odpovídá horským obcím, stavby jsou volně rozprostřeny po lukách. S novodobější historií města je spojována i vojenská pevnost Stachelberg, která je v letní sezóně přístupná. Kromě sjezdovky umístěné přímo u penzionu můžete využít i sjezdovky o celkové délce 1400m v nedalekém lyžařském areálu Prkenný důl. V okolí je mnoho značených cyklotras a turistických stezek v oblasti Rýchorského pralesa a Krkonoš.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI