Horská chata Portášky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování ve východních Krkonoších. Chata Portášky Vám může nabídnout nejen nově zrekonstruované pokoje, které mají vlastní koupelny a toalety, ale i pokoje ve třídě klasik se společným sociálním zařízením (které je také nově zrekonstruováno na každém patře), dále také horskou klasiku v podobě spaní ve spacáku anebo v Haciendě ve větvích. Na Portáškách je připraveno ubytovaní pro 60 osob v pokojích pěti cenových kategoriích. Rodinná apartmá - dvou a tří pokojové apartmá pro 7 a 11 osob s vlastní koupelnou a WC. Jedenácti lůžkové apartmá je vybaveno zimní terasou s výhledem do údolí a na panoráma Černé hory. Ideální pro velké rodiny s dětmi nebo skupiny kamarádů. Pro miminka a malé děti máme připravené dětské židličky, dětské postýlky, které půjčujeme zdarma včetně lůžkovin. Ubytování je vždy se snídaní (mimo noclehárny), a to formou bufetu (pokud si klient nepřeje kontinentální podávání snídaně). K pobytu je také možné objednat polopenzi nebo plnou penzi včetně pitného režimu po celý den. Pobyt si můžete zpříjemnit pohodovým relaxem v sauně pro 8 osob, vířivce, či vyhřívaním bazénu s mořskou vodou vodou (vyhřívání v provozu od konce května do konce října v závislosti na klimatických podmínkách). Užívání bazénu se řídí zvláštními předpisy.

 

Standard - dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a toaletou. Ideální pro páry nebo rodiny s dětmi.

Klasik - dvou a čtyřlůžkové pokoje s umyvadlem, předsíňkou, krytou terasou s posezením. Nově rekonstruované sprchy a WC přímo přes chodbu. Pro ty co hledají kompromis mezi cenou a vybavením pokoje.

Ekonomik - pěti a šestilůžkové pokoje s umyvadlem. Nově rekonstruované sprchy a WC na patře. Ideální pro party kamarádů nebo rodiny s dětmi co si chtějí užít hory a neutratit moc.

Spacáky - sdílené ubytování - pokoje pro 8 a 14 osob s umyvadlem (teplá/studená) s regulérními postelemi, žádné palandy a žádné spaní na zemi - pokud to nevyžadujete. Nově rekonstruované sprchy a WC na patře. Pro party přátel, kamarády co jen přecházejí Krkonoše nebo školní lyžařské kurzy.

Restaurace

Kapacita restaurace je 50 míst. Pro ubytované hosty je samostatná místnost, kde se podávají snídaně, případně obědy i večeře. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na vyhlídkové terase pro 100 osob.

Součástí restaurace je kulečník, stolní fotbálek a šipky. Pro děti do 6-ti let je k dispozici dětský koutek, kde se děti mohou zabavit i bez rodičů. Celý prostor je pokryt signálem bezdrátové sítě WiFi.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI