Horská chata Portášky

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování ve východních Krkonoších. Chata Portášky Vám může nabídnout nejen nově zrekonstruované pokoje, které mají vlastní koupelny a toalety, ale i pokoje ve třídě klasik se společným sociálním zařízením (které je také nově zrekonstruováno na každém patře), dále také horskou klasiku v podobě spaní ve spacáku anebo v Haciendě ve větvích. Na Portáškách je připraveno ubytovaní pro 60 osob v pokojích pěti cenových kategoriích. Rodinná apartmá - dvou a tří pokojové apartmá pro 7 a 11 osob s vlastní koupelnou a WC. Jedenácti lůžkové apartmá je vybaveno zimní terasou s výhledem do údolí a na panoráma Černé hory. Ideální pro velké rodiny s dětmi nebo skupiny kamarádů. Pro miminka a malé děti máme připravené dětské židličky, dětské postýlky, které půjčujeme zdarma včetně lůžkovin. Ubytování je vždy se snídaní (mimo noclehárny), a to formou bufetu (pokud si klient nepřeje kontinentální podávání snídaně). K pobytu je také možné objednat polopenzi nebo plnou penzi včetně pitného režimu po celý den. Pobyt si můžete zpříjemnit pohodovým relaxem v sauně pro 8 osob, vířivce, či vyhřívaním bazénu s mořskou vodou vodou (vyhřívání v provozu od konce května do konce října v závislosti na klimatických podmínkách). Užívání bazénu se řídí zvláštními předpisy.

 

Standard - dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a toaletou. Ideální pro páry nebo rodiny s dětmi.

Klasik - dvou a čtyřlůžkové pokoje s umyvadlem, předsíňkou, krytou terasou s posezením. Nově rekonstruované sprchy a WC přímo přes chodbu. Pro ty co hledají kompromis mezi cenou a vybavením pokoje.

Ekonomik - pěti a šestilůžkové pokoje s umyvadlem. Nově rekonstruované sprchy a WC na patře. Ideální pro party kamarádů nebo rodiny s dětmi co si chtějí užít hory a neutratit moc.

Spacáky - sdílené ubytování - pokoje pro 8 a 14 osob s umyvadlem (teplá/studená) s regulérními postelemi, žádné palandy a žádné spaní na zemi - pokud to nevyžadujete. Nově rekonstruované sprchy a WC na patře. Pro party přátel, kamarády co jen přecházejí Krkonoše nebo školní lyžařské kurzy.

Restaurace

Kapacita restaurace je 50 míst. Pro ubytované hosty je samostatná místnost, kde se podávají snídaně, případně obědy i večeře. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na vyhlídkové terase pro 100 osob.

Součástí restaurace je kulečník, stolní fotbálek a šipky. Pro děti do 6-ti let je k dispozici dětský koutek, kde se děti mohou zabavit i bez rodičů. Celý prostor je pokryt signálem bezdrátové sítě WiFi.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI