Horská chata Renata Vrbická Zelinková

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata nabízí ubytování v pokojích 5, 4 a 3 lůžka, možnost vaření v kompletně vybavené kuchyni, televize na pokojích, internet, 2 koupelny se sprchovým koutem a 2x WC, lyžárnu, kolárnu v suterénu budovy, centrální elektrické topení včetně ohřevu teplé vody. V zimě - možnost lyžování v místě - vleky délky 700 m, sedačková lanovka 1 400 m, areál Bubákov - lyžování pro začátečníky včetně možnosti využití lyžařské školy a půjčovny lyží. Dojezd k vlekům od chaty na lyžích. Terény vhodné i pro běžkaře, kteří mohou využít i upravené tratě na úpatí Žalého. V místě půjčovna sportovních potřeb. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány a je zde možnost i večerního lyžování. V létě - horská turistika pěšky i na kolech, sedačková lanovka, koupaliště ve Vrchlabí, bobová letní dráha ve Špindlerově mlýně. Na chatě možnost zapůjčení stolu na stolní tenis.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI