Horská chata Rozhled a Maruška

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Rozhled a Mařenka jsou jedny z posledních roubených, zachovaných, chaloupek ve Východních Krkonoších. Jsou položeny malebně nad obcí Strážné, v chráněné oblasti Krkonoš. Národního parku, které se nazývá Místo Ticha.    Pokojíčky nejsou velké, připomínají ty u babičky na venkově, nábytek je dřevěný, bíle natřený a vyzdobený těmi, kteří sem jezdí delší čas a jsou členy Sdružení Rozhled. Líbí se tu především těm, kteří přijeli poznat sami sebe. Chata Mařenka – depandance patřící k Rozhledu. Je samostatné ubytovací zařízení, které nabízí 11 dvoulůžkových pokojíčků, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový s palandou. Mají jí rády hlavně děti, neboť si tu můžou užívat bez nebezpečí poškození. Mají zde dětský koutek spojený s klubovnou pro dospělé, větší verandu pro své tvoření i vyučování. Sprchy, umývárny i WC jsou součástí vybavení. Chata Rozhled – nabízí 7 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové a 1 čtyřlůžkový s palandou. Sprchy, umývárny i WC jsou na patře. Součástí Rozhledu je kuchyň, velká dřevěná jídelna s krbovými kamny, původní roubená místnost, sloužící jako bar a klubovna v patře.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI