Horská chata Šajtava

 

Informace

Popis

Rekreační zařízení Šajtava se nachází v chráněné krajinné oblasti Orlických hor. Ubytovací chata Šajtava s celoročním provozem. Leží uprostřed lesů v rekreační oblasti Zdobnická Seč v pohoří Orlických hor. Objekty dvou velkých chat obklopuje nádherná příroda v chráněné krajinné oblasti, která turistům nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit během celého roku. V zimě je pro Vás připravena sjezdovka o délce 330 m, která leží přímo u chaty a spousta běžeckých tratí. Dva kilometry od chaty je sjezdovka 700 m dlouhá s umělým zasněžíváním. Šajtava je rozdělena do dvou objektů, chata č. 9 a chata č. 2. Spodní chata č. 2 má kapacitu 36 lůžek, 1 apartmán o 3 lůžkách, dva čtyřlůžkové pokoje, dva třílůžkové, jeden sedmilůžkový a jeden dvanácti lůžkový pokoj. Je zde herna pro děti s DVD přehrávačem a možnost internetu. Každé tři pokoje mají svoji malou kuchyňku s lednicí, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a vařičem. Na této chatě je restaurace s jídelnou pro 100 hostů, nabízíme polopenzi, plnou penzi nebo výběr z minutkové kuchyně. Je zde možnost pořádání svateb, společenských akcí, firemních večírků a jiných kulturních programů. Horní chata č. 9 má kapacitu 62 lůžek, jsou 2, 4, 5, 6, 7, 8, lůžkové pokoje, dvě kuchyňky a sociální zařízení na každém patře. Na této chatě je také jeden apartmán s 5 lůžky, kuchyňkou, WC, sprchou. V obývacím pokoji apartmánu jsou krbová kamna a televize.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI