Horská chata U Pekařů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování turistické kategorie 300 m od zasněžovaného skiareálu Portášky s možností vlastního vaření, jídelna, klubovna s televizí. Dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje, celkem 42 lůžek v 11 pokojích, sociální zařízení a sprchy v přízemí, 5 pokojů s WC a sprchou. Chata vytápěná elektricky. Parkování u chaty pro 5 vozidel mimo zimní období, v zimě na hlídaném parkovišti cca 300m.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI