Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp ATC Caravan

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte na stránkách klubu Cchradeckralove

Téměř každý má svého koníčka nebo hobby a velice dobře, i ze své vlastní zkušenosti, ví, jak je důležité a příjemné podělit se o své trable či úspěchy s lidmi působícími ve stejném odvětví či oboru zájmové činnosti. Proto náš klub sdružuje lidi stejného zájmu. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit.

 

Služby

Pořádáme zájmové kroužky pro děti i dospělé, poskytujeme poradenství… Toto je však jen zlomek naší skutečné činnosti. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Pro více informací nás navštivte osobně, nebo kontaktujte na výše uvedený telefon.

 

Kroužky

V dětství, dospělosti i stáří mívají lidé různé záliby. My se snažíme, prostřednictvím různorodých kroužků a kurzů, poskytnout zájemci možnost vyžití v jeho oblíbené činnosti či dovednosti. Je to jakési vytržení ze stereotypu, forma relaxace a psychického odpočinku a zábavy. Kroužky a kurzy jsou určeny pro děti i dospělé, záleží na konkrétním případu. Mnoho aktivit je primárně určeno pro rodiče s dětmi. Nabízíme kroužky sportovně nebo umělecky zaměřené.

 

Poradenství

Rádi vám poskytneme veškeré informace. Využijte znalostí a dlouholetých zkušeností našeho personálu, který Vám vždy ochotně pomůže a poradí. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, i když si třeba myslíte, že nás budete obtěžovat, nebo že jsou tyto vaše dotazy jakkoli hloupé. Zcela si uvědomujeme, že u začátečníků je jistá neinformovanost pochopitelná. Rozhodně oceníme váš zájem a budeme se jej snažit plně podpořit nejen dobrou radou. Neváhejte se s jakýmkoli problémem či dotazem obrátit na naše odborníky.

 

Tipy na kempy - Východní čechy

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI