Kemp ATC Caravan

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte na stránkách klubu Cchradeckralove

Téměř každý má svého koníčka nebo hobby a velice dobře, i ze své vlastní zkušenosti, ví, jak je důležité a příjemné podělit se o své trable či úspěchy s lidmi působícími ve stejném odvětví či oboru zájmové činnosti. Proto náš klub sdružuje lidi stejného zájmu. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit.

 

Služby

Pořádáme zájmové kroužky pro děti i dospělé, poskytujeme poradenství… Toto je však jen zlomek naší skutečné činnosti. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Pro více informací nás navštivte osobně, nebo kontaktujte na výše uvedený telefon.

 

Kroužky

V dětství, dospělosti i stáří mívají lidé různé záliby. My se snažíme, prostřednictvím různorodých kroužků a kurzů, poskytnout zájemci možnost vyžití v jeho oblíbené činnosti či dovednosti. Je to jakési vytržení ze stereotypu, forma relaxace a psychického odpočinku a zábavy. Kroužky a kurzy jsou určeny pro děti i dospělé, záleží na konkrétním případu. Mnoho aktivit je primárně určeno pro rodiče s dětmi. Nabízíme kroužky sportovně nebo umělecky zaměřené.

 

Poradenství

Rádi vám poskytneme veškeré informace. Využijte znalostí a dlouholetých zkušeností našeho personálu, který Vám vždy ochotně pomůže a poradí. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, i když si třeba myslíte, že nás budete obtěžovat, nebo že jsou tyto vaše dotazy jakkoli hloupé. Zcela si uvědomujeme, že u začátečníků je jistá neinformovanost pochopitelná. Rozhodně oceníme váš zájem a budeme se jej snažit plně podpořit nejen dobrou radou. Neváhejte se s jakýmkoli problémem či dotazem obrátit na naše odborníky.

 

Tipy na kempy - Východní čechy

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
7 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI