Kemp a rekreační středisko Alegro

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Alegro - rekreace v Krkonoších

Areál rekreačního střediska se nachází v malebném prostředí Českého Podkrkonoší v sousedství města Hořice. V okolí je spousta zajímavých historických památek, cyklotras a jiných turistických cílů ke strávení aktivní dovolené. Pro ty, kteří hledají odpočinek u vody je v areálu nově vybudovaný bazén o rozloze 150m2, jehož součástí je i dětské brouzdaliště a ve vzdálenosti 700m se nachází velké přírodní koupaliště. Rekreační středisko Alegro je vhodné místo pro milovníky přírody, houbaře, turisty, cykloturisty, pro rodinnou dovolenou, pořádání firemních či soukromých akcí, letní tábory, klubové srazy, školní výlety, školy v přírodě, ale i pro dětské kolektivy.

 

Ubytování v areálu

Autokemp

LTD chatky (novinka)- tyto chatky nabízejí možnost levného ubytování. Jsou vybaveny jednoduchým zařízením- 2x dvoupatrová postel, stůl se židlemi, dvě skřínky a lůžkoviny (povlečení možno za poplatek).

Chatky standard- všechny chaty jsou vybaveny základním nábytkem, lednicí, letním nábytkem před chatou a lůžkovinami s povlečením. Sociální zařízení je společné v areálu. Chatku, která by vám vyhovovala si můžete vybrat zde. Topení za příplatek.

Stanování- nemáme konkrétně vytyčený prostor pro tyto účely, stan si můžete postavit kdekoli v areálu na ploše 22000m2. Možnot zapůjčení zahradního nábytku.

Karavan, obytné auto- stání s elektrickou přípojkou,pokud by vám místo stanovené pro tyto účely nevyhovovalo, je možné parkovat na jakémkoliv místě v areálu.

 

Autokemp (provoz od 1.4 do 31.10.)

    - 18x čtyřlůžková chata (možnost přistýlky)
    - 11x LTD chata se čtyřmi lůžky
    - 4x dvoulůžková chata
    - stanová louka
    - karavanové stání

 

Motel (celoroční provoz)

    - 3x dvoulůžkový pokoj
    - apartmán pro 4 osoby(možnost přistýlky)

 

Motel

Dvoulůžkové pokoje- jsou umístěny v 1.patře hlavní budovy. Pro všechny tyto tři pokoje je společné sociální zařízení se sprchovým koutem na patře. Kromě základního nábytku jsou vybaveny i televizí. Posezení je na společné prostorné chodbě. Centrální topení za poplatek.

Apartmán- nachází se v přízemí hlavní budovy. Jeho součástí je pokoj s palandou, obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyň s jídelním stolem, předsíň, wc a koupelna s vanou. mezi základní vybavení patří: televize, lednice, rychlovarná konvice a dvouplotýnkový vařič. Centrální topení za poplatek.

 

Co vám nabídneme?

Recepce Vás přivítá non-stop provozem. Celkem u nás naleznete ubytování pro 80 osob v chatkách, motel skýtá ubytování pro 10 osob. Milovníci přírody a houbaři uvítají les, který je bezprostředně za chatkou.

V prostorách našeho rekreačního střediska naleznete restauraci s venkovní terasou, společenskou místnost, nově zrekounstruované umývárny, jejichž používání je zahrnuto v ceně a teplá voda teče nepřetržitě, dětský koutek, pískoviště, dětské hřiště, mini zoo, bazén, trampolínu, volejbalové hřiště a spoustu dalších sportovišť.

 

Stravování v kempu

Stravování je zajištěno v restauraci, která je umístěna v hlavní budově. Stravovat se můžete formou snídaně (bufet), polopenze (večeře-výběr minimálně ze dvou druhů jídel) ale i plné penze. Součástí restaurace je společenská místnost s dětským koutkem, kterou lze využít za nepříznivého počasí nebo kdykoli v otvírací době restaurace.

Další služby restaurace

  •     - jídelní a nápojový lístek po celý den
  •     - pro skupiny lze v době stravování zarezervovat společenkou místnost jako jídelnu
  •     - opékání místo večeře
  •     - možnost kombinování polopenze (snídaně + večeře, snídaně + oběd)
  •     - možnost dokoupení stravy(cena za jeden den v hlavní sezoně):

        snídaně  - dospělá osoba 50,-Kč, dítě 3-10let 35,-Kč
        oběd      - dospělá osoba 85,-Kč, dítě 3-10let 60,-Kč
        večeře    - dospělá osoba 70,-Kč, dítě 3-10let 50,-Kč

* obědy a večeře vaříme pro minimální počet 4 osob (platí především mimo hlavní sezónu)

 

Novinky: Půjčovna dětských čtyřkolek, dětský klub s animačním programem, malování, soutěže, sportovní hry - vždy odpoledne od 14 - 18 hod. a 2 x týdně s večerním programem (táborák, stezka odvahy apod.) Na děti se těší animátor Aleš. Více informací pro vás připravujeme....

 

Tipy na další rekreační střediska v Krkonoších

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI