Kemp Rumcajs

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Rumcajs - rekreace Český ráj

Na našich stránkách naleznete informace nejen o ubytování v areálu, ale i plán akcí, které u nás během roku proběhnou. Najdete tu informace o restauraci přímo v campu, kde nabízíme denní menu, hotovky a minutky, ale velmi rádi připravíme i různé společenské akce - firemní a rodinné oslavy, svatební hostiny, rauty, atd. Pro Vaše pohodlí máme připraveno ubytování v motelu nad restaurací ve 12 pokojích a v campu s kapacitou 180 lidí.  Venkovní zahrádka s 36 místy nabízí příjemné posezení v letních měsících.

Pro Vaše pohodlí máme připraveno ubytování v campu s kapacitou 180 lidí.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ CHATEK

Postele, skříň, stůl, židle, elektrika, prošívané deky, polštáře (Karina WC + umývárka).
V kempu je společná kuchyňka (el. vařiče, chladničky, rychlovarná konvice) – doporučuji vlastní nádobí. Dále je možnost zapůjčení – chladničky a rychlovarné konvice (omezené množství). Pro děti máme: pískoviště, trampolínu, houpačku a možnost míčových her.

 

Tipy na další kempy v Českém ráji

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Daniela Z.
Daniela Z. (nepřihlášený) 22. Červenec 2017 - 13:46
Počet hlasů: 791
Zdravím všechny lidičky, kteří se chystají navštívit tento kemp, v horším případě se v něm ubytovat. Minulý týden jsme se odtud vrátili. Strávili jsme zde téměř pět dní a v žádném případě tento kemp nedoporučuji. Co se týká ubytování, byli jsme v chatce, což by nebylo tak hrozné. Sice úklidu po předchozích hostech moc nedají, ale i přesto chatička celkem v pohodě. To se ovšem nedá říci o paní nebo slečně, která sedí na recepci. Její přístup k nám byl neodpustitelný. Pokaždé, když jsme za ní přišli s nějakým dotazem nebo spíše s problémem, pokaždé se tvářila, co asi zase chceme a její výraz byl výrazně znechucený. V životě jsme se nikde s takovým přístupem nesetkali. Co se týká informací na jejich internetových stránkách, tak opět velké zklamání. Co tam píší se absolutně neztotožňuje s realitou. Počítali jsme, že si každé ráno dojdeme pro čerstvé pečivo do jejich obchůdku, který propagují na svých stránkách, ale bohužel jsme si museli vystačit s rohlíkem včerejším z nedalekého obchodu v Jičíně. Obchod zde prostě nebyl. Restaurace neustále zavřená, sportovní vyžití žádné. Takže je to jen na vás, jestli toto místo toužíte navštívit. My bohužel nikdy více. ale i tak jsme si dovolenou užili po svém, ale jen díky tomu, že jsme byli neustále někde jinde, než tady
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)
Obrázek uživatele Jana F.
Jana F. (nepřihlášený) 12. Květen 2017 - 10:20
Počet hlasů: 1221
V kempu jsem nebyla a ani tam nepojedu, proto nemohu hodnotit kvalitu. Nelíbí se mi však vůbec jednání majitelky kempu. Do tohoto kempu jsem chtěla jet v letošním roce, byl docela velký problém najít jakkýkoliv kontakt na kemp, na email nikdo nereagoval, tak jsem volala na mobil. Na čísle, které je uvedeno na webovkách, se mi ozval pán, který tam již údajně nepracuje,ale dal mi další číslo na majitelku kempu. S tou nebyl problém, provedla rezervaci, sdělila mi novou emailovou adresu a požádala o zaplacení rezervačního poplatku 500,-Kč. Poplatek jsem zaplatila a na novou email adresu jsem poslala zprávu, že jsem poplatek zaplatila a prosím o potvrzení rezervace, ať mám něco písemně. Během 14 dnů se nic nedělo, tak jsem paní majitelce zatelefonovala. Řekla, že to prověří a napíše. 14 dní nic. Tak jsem napsala dlouho sms na majitelku s opětovnou žádostí o potvrzení rezervace, čehož jsem se do dnešního dne nedočkala (po měsíci). Takové jednání mě velice mrzí, nemám totiž žádnou jistotu, že když přijedu do Jičína, budu mít nějaké ubytování, slovo upovídané majitelky pro mě není žádná jistota. Samozřejmě 500 Kč už nikdy neuvidím, ale raději si připlatím jiné ubytování. Pozor, telefony a emailová adresa na stránkách kempu jsou neplatné.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)
Obrázek uživatele Hana Slavikova
Hana Slavikova (nepřihlášený) 17. Září 2013 - 17:49
Počet hlasů: 1489
Dovolena 2014
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Hana Slavikova
Hana Slavikova (nepřihlášený) 16. Září 2013 - 15:13
Počet hlasů: 1407
Dobry den.Mela bych zajem o rezervaci chaty Karina s wc a sprchou.Od 2.8.2014 do9.8.2014.A zda je tato chata pristupna pro vozickare.Dekuji za kladne vyrizeni a zda mi muzete zdelit castku za tento termin.S pozdravem Slavikova
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Petr Hartman
Petr Hartman (nepřihlášený) 11. Srpen 2013 - 0:01
Počet hlasů: 1291
Asi za 12 dní projíždím vaší oblastí na kole a chtěl bych se zeptat, zdali se mohu ubytovat na 1 noc (1 osoba) a uložit si kolo na bezpečné místo. Dále, musím si udělat rezervaci a kolik to bude stát včetně všech poplatků? Děkuji. S pozdravem, Petr Hartman
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Turistický region Český ráj

Český ráj leží padesát kilometrů severovýchodně od Prahy. Geograficky je ohraničen spojnicí Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Hodkovice nad Mohelkou, vrch Kopanina, Železný Brod, Semily, Nová Paka, Jičín, Kopidlno, Sobotka a Dolní Bousov. Na východě tento malebný region přechází v Podkrkonoší a na severu je ohraničena pásem Jizerských hor a Krkonoš. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami - ; hrady, zámky, lidovou architekturu. A právě proto již v 19. století hosté lázní Sedmihorky začali tuto část země nazývat Český ráj.
Hruboskalsko a Trosky, obrázek se otevře v novém okněMimořádná členitost krajiny s charakteristickými skalními městy, rostlinnými a živočišnými společenstvy byla hlavním motivem pro vyhlášení první chráněné krajinné oblasti v tehdejší republice (vyhl. r. 1955). Z hlediska různorodosti krajiny a výskytu chráněných a ohrožených biologických druhů mají význam nejenom hluboké lesy, ale i systémy rybníků na vodních tocích a přilehlé fragmenty mokřadních ekosystémů. Jedinečnou členitost reliéfu dotvářejí i charakteristické výlevy vyvřelých hornin, jež tvoří krajinné dominanty (Trosky, Kozákov, Mužský, Vyskeř atd.).

Ve vyvřelých horninách Českého ráje navazujícího Podkrkonoší jsou mnohá naleziště achátů, ametystů, jaspisů, chalcedonů a jiných drahých kamenů. Lidé žijící v tomto kraji byli a dodnes jsou známi svojí řemeslnou dovedností. Železnobrodské sklářské výrobky, dřevěné hračky a formy semilských řezbářů, lomnické suchary, turnovské granátové šperky a broušené drahokamy si našly cestu do celého světa a dokázaly se zde prosadit. A proto buďte vítáni v kraji dobrých lidí, přírodních krás, hradů, muzeí a tradiční řemeslné výroby.

 

 

 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI