Kemp a tábořiště Malý dům

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Areál Malý Dům poskytuje též možnost cempování a táboření na soukromém pozemku v klidném prostředí vedle potoka, se vzrostlými stromy se společenským altánem, WC a sprchou a s možností vlastního vaření, praní. Pro obytné přívěsy možnost napojení na el.energii a vodu. Na pozemku se nalézá dětské hřiště, houpačky, pískoviště, zahradní bazén, volejbalové hřiště, zahradní grill a ohniště, zahradní sezení.

Školy v přírodě

V průběhu pobytu ŠvP jsou organizované výlety autobusem či vlakem, výstup na Ruprechtický Špičák s rozhlednou a tůrou po hřebeni Javořích hor, vždy s průvodcem, organizace, ohniště/táborák, jízda na koních (nutno dopředu domluvit) V průběhu pobytu besedy o krajině (krajinotvorbě) s náhledem geologickým s ukázkou místních zkamenělin (fosilií) a minerálů, promítání aktuálních videí, seznámení s skalními městy a horolezectvím, disco na zakončení. Program vždy upraven dle věku dětí a požadavku pedagogů s přihlédnutím k individuálním zájmům. Vstupné nemusí být zahrnuto do ceny pobytu. Po ukončení pobytu odvoz autobusem k vlastní škole.

Stravování v kempu

Otevřeno denně bez omezení (není-li provoz vyhrazen omezením dle potřeb ubytovaných či pořádaných akcí a jiných skužeb), v opačném případě je k dispozici obsloužení zákazníků v omezené míře v baru a v letních měsících na terase.

Kuchyně:
Kuchyně otevřena denně. Snídaně - obědy - večeře. Restaurace nabízí jídla domácí kuchyně a specialit východníchčech, českou kuchyni a též výběr dnešních „evropských“ jídel i specialit z nabídky našich lesů a hájů.
Pro nejmenší poháry a kopečková zmrzlina.

Výčep:
nabízí točená piva v základu Opat, Budvar, Svijany. V sezonních měsících je nabídka točených piv rozšířena (kvasnicové, černé, řezané, medové....) Nezapomínáme i na točenou malinovku a kofolu. Vína dle nabídky - viz. vinný lístek a denní nabídka.

 

Tipy na další objetky v oblasti Broumovsko


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI