Kemp a tábořiště Malý dům

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Areál Malý Dům poskytuje též možnost cempování a táboření na soukromém pozemku v klidném prostředí vedle potoka, se vzrostlými stromy se společenským altánem, WC a sprchou a s možností vlastního vaření, praní. Pro obytné přívěsy možnost napojení na el.energii a vodu. Na pozemku se nalézá dětské hřiště, houpačky, pískoviště, zahradní bazén, volejbalové hřiště, zahradní grill a ohniště, zahradní sezení.

Školy v přírodě

V průběhu pobytu ŠvP jsou organizované výlety autobusem či vlakem, výstup na Ruprechtický Špičák s rozhlednou a tůrou po hřebeni Javořích hor, vždy s průvodcem, organizace, ohniště/táborák, jízda na koních (nutno dopředu domluvit) V průběhu pobytu besedy o krajině (krajinotvorbě) s náhledem geologickým s ukázkou místních zkamenělin (fosilií) a minerálů, promítání aktuálních videí, seznámení s skalními městy a horolezectvím, disco na zakončení. Program vždy upraven dle věku dětí a požadavku pedagogů s přihlédnutím k individuálním zájmům. Vstupné nemusí být zahrnuto do ceny pobytu. Po ukončení pobytu odvoz autobusem k vlastní škole.

Stravování v kempu

Otevřeno denně bez omezení (není-li provoz vyhrazen omezením dle potřeb ubytovaných či pořádaných akcí a jiných skužeb), v opačném případě je k dispozici obsloužení zákazníků v omezené míře v baru a v letních měsících na terase.

Kuchyně:
Kuchyně otevřena denně. Snídaně - obědy - večeře. Restaurace nabízí jídla domácí kuchyně a specialit východníchčech, českou kuchyni a též výběr dnešních „evropských“ jídel i specialit z nabídky našich lesů a hájů.
Pro nejmenší poháry a kopečková zmrzlina.

Výčep:
nabízí točená piva v základu Opat, Budvar, Svijany. V sezonních měsících je nabídka točených piv rozšířena (kvasnicové, černé, řezané, medové....) Nezapomínáme i na točenou malinovku a kofolu. Vína dle nabídky - viz. vinný lístek a denní nabídka.

 

Tipy na další objetky v oblasti Broumovsko


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI