Klub Macropus Robustus - chata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Sídlo klubu leží ve východních Krkonoších v obci Velká Úpa ve výšce 930 m n.m. Klidné místo III. zóny KRNAPu s šuměním Javořího potoka je místo jako stvořené pro odpočinek z hluku měst a lidského hemžení. V jídelně a zároveň společenské místnosti je kromě krbu k dispozici televize, video a společenské hry. Sprchy a sociální zařízení jsou v přízemí. Objekt je v zimě centrálně vytápěn ústředním topením, v létě je teplá voda ohřívána elektřinou. Správce bydlí v domě a zajišťuje ohřev vody a topení. Toto zařízení slouží členům Klubu nejen k načerpání nových sil, ale hlavně v jejich klubové práci, která spočívá v osvětě o ochraně klokanů, kterých ubývá miliony ročně. Ale protože členové Klubu své sídlo neobsadí celoročně, otevíráme své dveře i ostatním milovníkům přírody.

 

Sport

V létě je možnost turistického vyžití, chalupa leží na rozcestí zelené a modré turistické značky s možností napojení na hřebenové červené značky.
 
Kolem chalupy vede cyklotrasa z Černé hory.
A nebo se můzete věnovat sbírání hub a lesních plodů.
V zimě je pak cca 150 m lyžařský vlek 0,3 km dlouhý, ve vzdálenosti 200 m další lyžařský vlek 0,5 km dlouhý s možností přejezdu do areálu v Peci pod Sněžkou.
A jsou zde ještě další 2 lyž. vleky vzdálenější.
 
Běžecké stopy jsou udržovány a od chalupy je snadné se na ně napojit.
Zájemcům nabízíme projížďky na saních tažených psím spřežením.

Zábava
Ve Velké Úpě cca 1,5 km je bowlingová dráha. V Peci p. Snězkou je možnost plavání v areálu hotelu Horizont. Eventuálně je možno zajet autobusem do Pece p. Sn. za dalši zábavou.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI